Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i Mirabelki from #krakow i okolice. Chciałbym wziąć żonę na rower. Już znalazłem fajną trasę po Puszczy Niepołomickiej, ale małżonka mi kwoczy, że 40km to za dużo (wczoraj tyle zrobiliśmy i ją nogi bolą).

Czy możecie polecić jakąś trasę rowerową w okolicach Krakowa, max do 30km? Nie licząc Ojcowa oczywiście choć podejrzewam, że w słoneczny weekend wszystkie trasy będą oblegane. Ale może się mylę? Mam bagażnik rowerowy do auta to mogę podjechać

Thanks from da mountain!

#rower #malopolska
  • 10
@SuperStefan: tak swoją drogą jak dała radę te 40km to jeszcze kilka razy zróbcie 20-30km i potem sky is the limit :D
Moją na pierwszy raz (jej pierwszy raz na rowerze od 15lat) wyciągnąłem na 60km trip po hałdach. Wolne tempo w międzyczasie ognicho i żarełko. Dokuczało tylko siodło.
Kumpel z żoną kupili Marine Four Corners. Od razu sakwy i 250km+ :D Potem tydzień siedzieli okrakiem, ale jaka przygoda :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@would_an_idiot_do_that: @ismenka: @alteron: @Masterczulki: @Sl_w_k_1: wyszło na to, że jedziemy z żoną na Podgórze - przypomniał mi się odcinek Makłowicza, gdzie pokazywał stadion KS Korona, park im. Bednarskiego oraz Kościół św. Benedykta. Także Robercik uratował sytuację () #hailmaklowicz

Wam również dziękuję za odpowiedzi i miłej niedzieli życzę