Real powinien ten mecz wygrywać po 1 połowie z 4:0, Barca kompletnie nie istniała w pierwszych 45 min. A zamiast pogromu był mur i ostra nerwówka, lekka żenada. No ale najważniejsze, że udało się utrzymać te passe zwycięstw. Messi od odejścia Ronaldo, kompletnie nie istnieje w klasykach. A Zidane? TOP. Nie dość, że świetnie rozpracował Koeamana w 1 połowie, to w czasie meczu trzykrotnie! zmieniał formację.
#mecz #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona
  • 7
@joe777: vinicius albo nie umie grac w deszczu, albo go nerwy poniosly. W drugiej polowie zmarnowal kilka stuprocentowych sytuacji, wiec w sumie troche sie nie dziwie Zidanowi, ze go zmienil.
Vinicius musi sie jeszcze wyrobic.
Pierwsza polowa ogromna przewaga Realu, ale w drugiej wygladalo juz tylko jakby sie bronili przed silniejszym i druga polowa nalezala do Barcelony, a Real jedynie tracil swietne okazje.
@Pituch: Jasne, pogoda premiuje drużynę atakującą, bo łatwiej o błąd w obronie, ale Real już od początku 1 połowy postawił mur. Barca jak miała taką przewagę w meczu to wysoko wygrywała klasyki.
@adzioq: Nie wszedl na druga połowe?
Real w przeciągu tygodnia gra trzy ważne mecze z mocnymi rywalami.
Wprowadzenie takich tuzów jak Isco, Marcelo, Mariano świadczy o duzym zmeczeniu pilkarzy z pierwszej 11.