Wpis z mikrobloga

Pamietacie czego to sie 11 lat temu doszukiwano na filmiku z katastrofy Tupolewa w Smolensku?
Niektórzy widzieli błagajace o pomoc postacie lub liniy zwisajace z helikoptera z których podrzucono szczatki samolotu (jedna z teorii mówiła, że sfabrykowano miejsce katastrofy a samolot wyladował w innym miejscu a pasażerów uwieziono) .
Albo jak ''tłumaczono'' na polski wypowiedzi na filmie: ''zadanie wykonane'', ''dawajcie gnata'', ''strzelaj tutaj!'', ''nie zabijajcie nas'' i przerabiano wypowiedzi po rosyjsku na polskie brzmiace podobnie fonetycznie.
I ''elita internetu'' sie na to nabierała, a dziwicie się, że starych dziadków Macierewicz urobił.

https://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM

#rosja #smolensk #kaczynski #neuropa #4konserwy #
szurszur - Pamietacie czego to sie 11 lat temu doszukiwano na filmiku z katastrofy Tu...

źródło: comment_1618068949EQZlIlufmRukhdlogxGDzp.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@szurszur: Pamiętam jak wysypało różnych blogerów piszących "analizy" tego filmiku, bardzo dobrze że się zdemaskowali wtedy, szkoda tylko że ludzie są gotowi wierzyć w dowolne bzdury. Ilość dezinformacji jaka się pojawiła w polskojęzycznym internecie była większa tylko w 2014 i rok temu przy pandemii, widać fachowcy w ambasadzie pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szurszur: pamiętam jak się tym filmem jarałem, i oglądałem właśnie różne interpretacje xD
a tak w ogóle to gdzieś czytałem też teorię, że samolot wylądował gdzieś indziej, a pasażerów zabrano do kopalni uranu xDDDD
  • Odpowiedz