Wpis z mikrobloga

@Mazurski_Separatysta

Blackpill mówi bardzo dużo prawdy ale w rękach skrajnych "przegrywów" (w cudzysłowie bo prawdziwy przegryw jest pełen empatii i nie jest zawistny) oraz mizoginów stało się machiną indoktrynacji o bardzo niszczycielskiej sile

Przecież właśnie w przypadkach skrajnych przegrywow ma najwięcej sensu
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Ale mógłbyś prawda? Skoro to takie proste to mógłbyś przestać być przegrywem na wyciągnięcie ręki. Wystarczy obniżyć wymagania do zera i zainstalować badoo.
A jednak tego nie zrobisz, bo wiesz że to nic nie zmienia, a nawet więcej, to los gorszy od losu przegrywa.

Zapytajmy w ogóle specjalistów od blackpilla, prawdziwym blackpillowych wieszczów. @Olaf2137 @czarny_black
Czy mężczyzna z 173 może być szczerze pożądany przez kobietę?
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Nie mówię że jesteś ale chce ci pokazać że twoja logika jest błędna. Posiadanie dziewczyny nie sprawia ze przestajesz być przegrywem.

co ty za oskarków wołasz co ich nigdy na tagu nie było jak już coś to @Blackpill_RAW

Przecież to taki sam oskar jak ci co ich zawolałem. xD Też bym go zawołał ale ludwiś mnie nie lubi i nie odpowiedziałby mi w tym sporze.

Zrobiłem też ankietę
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: nie moze, raz jedna Julka mi mowila ze poznala fajnego goscia przystojnego z twarzy ale wzrost go skresla. To taka szczera Julka ktora mi potwierdzila blackpill w rozmowie, inne zazwyczaj klamia o pasjach i charakterze lub same w to wierza oszukując same siebie
  • Odpowiedz