Wpis z mikrobloga

@AlfaPodleglyTytus: Nie robiłem nigdy crossa ale wygląda na to że postawiłeś short i teraz musisz odkupić. Najpierw sprawdź czy jest otwarta pozycja na dole pod wykresem a potem po prawej na dole masz trzy guziki i popatrz czy jest spłacone. Jak chcesz to spłacić to trzeba dokupić i spłacić.
@plaisant: Ale przecież na crossie i izolowanym zawsze spłacałem przez shorta z zaznaczoną opcją "spłać" i było zawsze ok. Całkowite saldo:0.10663367 btc, Całkowite zadłużenie 0.07020878 btc, Kapitał własny 0.03642489 btc. Takie mam saldo na crossie.
@AlfaPodleglyTytus: a, bo po limicie ustawiałeś, to nie wiem, ja ustawiałem zawsze po market, jak chciałem zamknąć to odkupywałem większą ilość i potem transfer na spot i resztę sprzedawałem na spot lub wymiana na bnb jak to były jakieś resztki
@plaisant: dobra, ale jak handlowałem na crossie x3 to wystawiałem longa, czyli pożyczałem i do tej pory (co robiłem wielokrotnie, np. dzisiaj spłacając izolowanego margina) żeby go spłacić trzeba było wystawić zlecenie short z opcją "spłać". Takie zlecenia wystawiałem po markecie i wszystko było tip top. To samo chciałem zrobić dzisiaj na crossie i jest lipa
Kurła masz rację. Przy kupnie mam dostępne usdt i rzeczywiście można spłacić to przez long po bandyckim kursie. Ale czemu tak się stało, przy wszystkich zleceniach wypełnionych to nie mam pojęcia...