Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego w was tyle nienawiści?

Bystrzak podpadł mi ostatnio ćpaniem, ale mimo wszystko ma więcej rozumu niż wszyscy patostreamerzy razem wzięci.
Nie posiadam konta ani na YouTube ani na wykopie, ale przeglądam tagi #patostreamy regularnie.

Kiedyś jak zniknie #bystrzaktv to będziecie płakali, że nie ma co oglądać.
Jak już chcecie się na kimś wyżywać/niszczyć to skupcie się np. na toruńskim #danielmagical bo lista powodów jest duża.
Przysraliście się do Bystrzaka nawet za to, że łysieje. Będziecie starsi to też zaczniecie łysieć. Nie chcę was atakować bo to "fight fire with fire", ale ogarnijcie się trochę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60707a7bf5537c000a488473
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? xD
-Nie, nie każdy musi mieć zakola na 3/4 głowy w wieku 27 lat, ale to jest jego najmniejszy problem
-Więcej rozumu niż wszyscy patostreamerzy razem wzięci? Na jakiej podstawie to wnioskujesz? Na podstawie tego, że jest wsiokiem któremu poprzestawiało się w główce od nadmiaru pieniędzy i myśli, że jest wszechwiedzący i może wszystko (ciągła gadka o cv19, maseczkach itd.)
-"Kiedyś jak zniknie bystrzaktv to będziecie płakali, że
@Ogonek55: karawana do lubiąży xD
@AnonimoweMirkoWyznania:

Będziecie starsi to też zaczniecie łysieć

Jak będę STARSZY, a nie przed trzydziestką xD

Bystrzak podpadł mi ostatnio ćpaniem, ale mimo wszystko ma więcej rozumu niż wszyscy patostreamerzy razem wzięci.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD on ma tyle rozumu co @Ogonek55 zdolności pisania po polsku xD To jest foliarz.
Wiesz czemu ludzie się do niego "przysrali"? Bo jest szkodnikiem, mitomanem, kozakiem co dostał w pysk od największej łamagi
@marv0oo: ja nie mówie o bystrzaku że on zadymi, on to wręcz #!$%@? tym foliarstwem. Wolałbym żeby były streamy jak rok temu, że byszczocha nie ma i lumpy same siedzą i robią co chcą i nikt ich nie hamuje a zwłaszcza siwego który parobka nie raz potrafił #!$%@?ć do tego stopnia że sie #!$%@?
MeksykańskaStara: Autor wpisu:

Eh, zaćpał się wczoraj... Może za bardzo sobie go wyidealizowałem, utożsamiałem się z nim za bardzo. Nie chciałem wierzyć w plotki o jego ćpaniu, mimo że ktoś mi to mówił to nie wierzyłem. Ale po ostatnim streamie i wczorajszym już nie mam wątpliwości...

Muszę się nim trochę "odczarować", ale i tak za duży i prymitywny hejt na jego osobę.
O! hejtujcie go teraz, ale o to że ćpa,
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie są okropni bo śmieją się, że ma zakola? O cholera, faktycznie, bestie bez serca.

Bystrzak przecież ma rozum (za co go szanujesz) i nie śmieje się z zakol.

Za to gładko przechodzi mu przez gardło życzenie "zdechnięcia na raka w męczarniach" osobom które chodzą w maseczkach, bez problemu rozgłasza, że miał ochotę rozjechać na pasach babę która miała maseczkę, przed kamerą paraduje z nożem i tworzy baśnie nt. tego
@AnonimoweMirkoWyznania: Ćpanie to najmniejszy problem tego gościa, on ma genetyczne uwarunkowania do agresji po ojcu pijaku i czubku. Kwestia czasu kiedy wyląduje w kryminale, zwłaszcza widząc towarzystwo jakim się otacza. Z taką pulą genów po tatusiu, powinien całkowicie zrezygnować z alkoholu i narkotyków, bo kiedyś naprawdę zrobi komuś krzywdę w jakimś furiackim szale. Widać że kręcą go gangsterskie ciężkie klimaty, sądząc po muzyce jaką się katuje, imponują mu jacyś uliczncy, patusy
@OnKujajor91: Nie do końca uznanie, przecież Prawiczek nie jest żadnym ulicznikiem. To blisko 30 letni dzieciuch o mentalności 15 latka, ma wygodnie życie, siedzi u mamusi za piecem, jedzonko ma podawane na tacy, pracować nie musi. Wątpię aby zyskał tym uznanie u jakichś bandziorów wychowanych w bidulach i poprawczakach, którymi zapchane są kryminały. Pewnie jakby na celi zaczął wyjeżdżać z tymi swoimi mądrościami i filozofiami jakie prezentuje na strimach, od razu
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Mądrze mówisz. S. Rocz raczej próbuje się kreować na takiego ulicznika. Kiedyś na strimach leciało italo disco, dzisiaj polski gangsta rap i nieustanne groźby kogo to by nie zabił, nie pobił itd. A tak z innej beczki to hajs był zbierany na domek do strimów, gdzie jak sam twierdził Sylwek Rocz, miały być mega dymy itd. Tymczasem wstawił sobie jakieś meble, pruje się że ktoś w butach łazi i syfi