Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
23 lvl prawik here, pisałem wczoraj, że idę na masaż erotyczny no i poszedłem, napiszę moje wrażenia, może kogoś to zainteresuje. Umówiłem się przez SMS, o równej godzinie zadzwoniłem i mnie wpuściła. Dziewczyna taka 5/10 z twarzy, ale zadbana. Powiedziała żebym wziął prysznic, w środku ładnie i higienicznie, umyłem się i poszedłem do pokoju ona już czekała naga (pierwszy raz kobietę nago widziałem na żywo) , kilka kg więcej niż na zdjęciach, ja lubię chudsze ale w sumie spoko, cycki bardzo fajne.
Masaż spoko, początek bez szału bo tylko rękami, ale potem zaczęła się o mnie ocierać ciałem i niektóre pozycje bardzo przyjemne. Trochę sobie pogadaliśmy co robimy, powiedziała mi, że wyglądam jakbym jakąś fizykę studiował (XD) ale dodała coś w style, że dobrze że nie wyglądam jak technik informatyk. Na koniec zrobiła Handjoba, przyjemnie ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zrobiłbym to lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). To w sumie od wejścia do salonu do wyjścia minęła godzina, dłużej mi nie trzeba.
Jakby któryś przegryw się zastanawiał to w sumie polecam, zastanawiałem się nad pójściem na divy ale teraz wiem już, że bym nie mógł. Może się przejdę jeszcze kiedyś, fajnie jakby dziewczyna była trochę chudsza ale ogólnie nie żałuję, że się wybrałem.
Może wrócę na #tinder i będę trochę bardziej pewny siebie w tych sprawach.
#divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6070441bf5537c000a488415
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w dużo większym stopniu niż spermiarze, masaże czy cokolwiek innego rynek div psuje niedorozwinięte społeczeństwo które zamiast takie sprawy olewać jeśli się nie podobają, to jak #!$%@? stygmatyzuje seks i osoby uprawiające go w sposób inny niż "tradycyjny" (w ich śmiesznym mniemaniu), między innymi "zakazując" handlu nim. nie ma się co dziwić że w takich warunkach stosunkowo niewiele (w porównaniu z krajami cywilizowanymi) dziewczyn garnie się do tego zawodu.
  • Odpowiedz
@Brokatowa: zapewne wtedy kiedy mężczyźni masowo zechcą sprzedawać, a kobiety kupować od nich seks, no ale nie wiem, męska prostytucja niespecjalnie mnie interesuje, porównałem tylko kobiecą w różnych krajach mireczku
  • Odpowiedz
@pap123: i powiedziałeś że cywilizowanych. Kobiety nie będą kupować, bo nie są aż tak prymitywne żeby dla swoich potrzeb budowac rynek uprzedmiotowienia mężczyzn. Więc nie ma w tym nic cywilizowanego, że się sprzedają same, są obrzydzone klientami, udają miłe dla hajsu, a facetom to nie przeszkadza. Mało jest kobiet gwałcicielek, a gdyby inne przestały ulegać kasie z prostytucji, obecne liczne gwałcenie przez mężczyzn jeszcze bardziej by wzrosło. Więc cały ten
  • Odpowiedz