Wpis z mikrobloga

#prazbaza i przepraszam, że wołam #programowanie , ale za jakiś czas szykuje się do wymiany całego stanowiska biurowego w domu.

Zastanawiam się nad dwiema rzeczami.

Po pierwsze biurko, które się podnosi i można na nim pracować na stojąco.
Po drugie pracuję na dwóch monitorach i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby kupić jeden większy.

Doradzi ktoś jak Wam się pracuje i może ktoś poleci powyższe rozwiązania i gotowe produkty?
  • 4
@maxwol: 1. Koniecznie. Co wybierzesz no to już kwestia budżetu, ale regulowane biurko to coś fantastycznego. Chcesz - postoisz. Nie chcesz - posiedzisz. Dostosujesz do swojej wysokości, no magia.

2. Zależy czego potrzebujesz. Przy jednym monitorze łatwiej jest się skupić na jednej rzeczy i nie rozpraszać na YT/FB/IG/cokolwiek. No ale nie ma tej wygody którą dają 2 czy 3 monitory.
@Wyrewolwerowanyrewolwer:

1. Dzięki właśnie chyba się zdecyduję.

2.Tu się jeszcze zastanawiam, ale przyznam szczerze, że często się ostatnio rozpraszam przez głupoty i może jeden monitor by to ukrócił. Po za tym mam dwa różne monitory i to też daje inny pogląd, ale patrzenie na dwa różne monitory o roznych wielkosciach męczy po czasie :)
Po drugie pracuję na dwóch monitorach i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby kupić jeden większy.


@maxwol: jeśli chodzi Ci po głowie widescreen to odradzam. Osobiście wolę dwa monitory, które mam ustawione płaszczyzną prostopadle do linii wzroku. Widescreen na krawędzieach jest już niewygodny i pojawiają się odbicia. W pracy wpadli na pomysł żeby dać nam dwa monitory widescreen. To już w ogóle jest totalna porażka.