Wpis z mikrobloga

Obejrzałem podscasty z WERSOW u WIPBROS i moje ogólne spostrzeżenia:

- wipbros totalnie lizanie dupy karolkowi i wersow za ich pomysły czy to dobre czy złe
- wersow mówi że ona pokochała karolka i że to CHŁOP powinien się starać i latać za babą a przypominam że to WERSOW go na początku zlała totalnie jak do niej pisał i zagadywał, no ale w jej wyimaginowanym różowiutkim superutkim świecie jeżeli karolek miał już fejm i merola no to jednak ona się będzie starać dla niego i robić wszystko żeby on tylko z nią, bo wiadomo - jeżeli karolek zerwie = jej popularność wynosi 0. Taka sama sytuacja była w stanach.
- okręcanie kota ogonem co do dramy ze zdjęciem i ogólnie to wina Friza i ludzi że źle ja zrozumieli (XDDDDDDDDD)
- w pewnym momencie mówi że nie lubi się chwalić pieniędzmi itp ale po chwili jednak się pochwali że wydałam 10000 na pomoc dla kogośtam i że dla mnie to żadne pieniądze teraz (WTF?)
- nawet Wujek Łuki mówił mrożonowi że ona jest z nim dla pieniędzy i dlatego odradzał związek
- przy dramie ze zdjęciem niby nikt z domowników jej nie pomagał w tym i ona się dziwi. No tak, bo naprawdę było się ciężko przyznać do błędu... Ludziom z ekipy ja się nie dziwię bo to jednak wpływa na nich wszystkich a WERSOW była totalnie w negatywnym świetle przy tej dramie to kto chce z kimś takim trzymać kto wali w chu...
- wersow ma wielkie łapy i nimi non stop macha
#friz #wersow #wipbros
  • 2