Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i jeszcze ani razu od 18 nie byłem u lekarza (poza medycyną pracy), dalej chyba moje papiery są u pediatry xD Potrzebuje się zapisać do ortopedy na NFZ, da mi ktoś poradnik dla ułomnych co mam po kolei zrobić?
  • 7
  • Odpowiedz
@mango: Chcę tego uniknąć, bo niedawno sie trochę posprzeczaliśmy o to, że traktuje mnie zbyt protekcjonalnie na mój wiek i potrafię sam załatwiać sprawy xDDD
  • Odpowiedz
@g1venchy idziesz do jakiejś przychodni dla dorosłych żeby wybrać lekarza rodzinnego, podpisujesz papierki i gotowe. Następnie umawiasz się na wizytę u rodzinnego, mówisz co ci dolega i że chcesz do ortopedy. Rodzinny daje ci skierowanie do ortopedy, sprawdzasz gdzie przyjmuje w twoim mieście ortopeda na NFZ, umawiasz się i czekasz tych kilka miesięcy (lat)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g1venchy: mama musi ci napisać usprawiedliwienie, nie zapomnij o bombonierkach i kwiatach. A na serio to musisz iść do poradni podstawowej opieki zdrowotnej, tam musisz wypełnić takie druki o wyborze lekarza poz i pielęgniarki. Potem jak to wypełnisz to się zapisujesz do rodzinnego żeby zdobyć skierowanie do ortopedy. Ze skierowaniem do ortopedy idziesz zapisać się do poradni ortopedycznej
  • Odpowiedz