Wpis z mikrobloga

Szukam drukarki do zastosowań domowych, czasem jakiś artykuł wydrukować w większej liczbie kartek czy inny raport do pracy. Więc raczej niezbyt często, ale jak już będzie potrzeba to może być sporo kartek.
Z racji na zastosowanie raczej laser, bo mogą być dłuższe przerwy w drukowaniu a w swoim życiu już się atramentówek naczyściłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie by było jakby tolerowała jakieś tańsze zamienniki, już przejrzałem tag na tyle żeby wiedzieć że to skoczy na cenie.

Najbardziej zależy mi na drukowaniu, ale skaner też by było fajnie mieć, tylko z drugiej strony nie chcę żeby zajmowała jakoś w cholerę miejsca. Tylko czy jest aż taka różnica w rozmiarze między drukarką, a urządzeniem wielofunkcyjnym, jeśli idzie o laserowe?

@drtusz doradzisz mi coś? Może być brother bo w sumie atramentowego już kiedyś miałem i był całkiem fajny.

#drukowanie #druk #drukarka
  • 5
  • Odpowiedz
@xfin: ja polecam do takich zastosowań Brother HL-1110E, nie ma skanera, ale jest zgrabna - jeśli chodzi o zamienniki to 3 tonery w zestawie (zamienniki) to jakieś 50 PLN. Drukarka do wyrwania za +/- 350 PLN. Drukarka oczywiście ma jeden toner w pakiecie, ale dałbym sobie rękę uciąć że kabla USB-B nie było xD
  • Odpowiedz
@sorasill: o właśnie, dobrze że mi przypomniałeś bo w sumie w swoich poszukiwaniach też zapomniałem tego szukać.
Chyba wezmę coś z wifi, bo w sumie obok peceta na bank nie mam miejsca żeby mi się cokolwiek zmieściło.
Ale wtedy też widzę, że mi się wybór znacznie zmniejsza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@drtusz: Dzięki za propozycję, wygląda nieźle i opinie też widzę są porządne.
W sumie mam pytanko - co się dzieje, że brothery są tak niedostępne ostatnio?
  • Odpowiedz
Niestety w ostatnim czasie jest duży problem z drukarkami na rynku. Home office, nauka zdalna, sprzęt rozszedł się, jak ciepłe bułeczki. :(
  • Odpowiedz