Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
Ogólnie ja gram na krótkie okresy. Kupić i jak najszybciej wrócić z shitów do btc. Odkąd po każdej transakcji puszczam sobie Rakietę Jacusia, i dopiero wtedy uciekam. Polecam ten trik. Dzięki temu łatwiej przeżyć spadek po kupnie
  • 20
@scriptkitty: dlatego nigdy na dłużej niż 24h. Staram się złapać zielone świeczki i tyle. No i zawsze stop-limit jak odchodzę, żeby chociaż na zero wyjść. Może armageddon mnie minie. Po prostu nie można być chciwym. Tak jak Pan Jezus powiedział.
@bulboglowy: cieżko powiedzieć. Przez tyle coinów się przeryłem już, że cóż. Na części bym zrypał, na części zrobiłbym z jeden procent, na jednym z 5. I to mówię od piątku mniej więcej, kiedy na ostro się już bawię w shity.
No i w tym tygodniu tak się waham od -22% do 10%. Z czego tą stratę zaliczyłem na samym początku (głównie dzięki pewnemu info od takiego jednego mirka, i to hodlowałem)
@bulboglowy: Ale no to w większym stopniu raczej przypomina ruletkę niżeli mądre tradowanie. Po prostu sortuję rynki z największym wzrostem. Patrzę czy skok był niedawno, poobserwuję trochę i rzucam kością. Szanse mam większe że zyskam, bo hossa jest. I wszystko rośnie. Za cel mam po prostu wyrwanie jak największej liczby btc przed krachem. No i zabawa. Nie siedzę jakimiś ogromnymi sumami. Jak stracę wszystko, to z głodu nie umrę. Kredytu na
@Movet: ok, dzięki za info, poprostu zastanawialem sie czy wiecej nie wyjmiesz poprostu hodlując . Ale skoro, traktujesz to rozsadnie jako zabawe, to nie pozostaje nic jak zyczyc Ci soczystych zysków (òóˇ)
@Zajebiozaur: cichaj tam cyrylu. Będziesz inaczej gadał, gdy zaparkuję pod kamienicą nowym lambo
@bulboglowy: Teraz się nie opyla trzymać moim zdaniem. W ciągu paru miesięcy znowu jebnie. Bo już o btc coraz głośniej. Wejdą grażyny i Janusze, to znowu poleci w dół. Wtedy można wpakować gdy znowu bedzie po 10k. Przynajmniej taki mam plan.
I dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zajebiozaur: w procentach daj, a nie.
Poza tym, póki nie wyjmiesz, to nic nie zarobiłeś. Wyjmiesz, to wtedy pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Równie dobrze jutro może runąć o 99%