Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy odczuliście jakiś wyraźny spadek energii i poziomu koncentracji przez używanie minoxidilu ? Używam go już prawie pół roku i zaczynam się zastanawiać czy moje problemy z brakiem energii nie są zasługą tego płynu.
#minoxidil #looksmaxing

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606f4a73d9e71b000a91fc68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:
Minox chyba oryginalnie miał być lekiem na obniżenie ciśnienia więc może jak rozpylasz to wdychasz za dużo aerozolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz też nie mieć po prostu kondycji po zimie i pandemicznych ograniczeniach albo jakis spadek formy po wirusie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem szczerze, że też mam takie przemyślenia; po kilku miesiącach stosowania zaczęły mnie wyraźnie boleć węzły chłonne twarzy i wiem że to z pewnością od minoxa, bo robiłem testy i po kilku aplikacjach problem wraca. Dlatego zaprzestałem już stosowania, polecam 5% olejek miętowy w nośniku np. jojoba, arganowy i dermarollling.
  • Odpowiedz
BiednaElfka: Tak, ja właśnie odczuwam coś co po angielsku pewnie można nazwać "lightheaded" i od czasu do czasu mam takie ciśnieniowe bóle głowy. Dla testów odstawiłem Minox na tydzień i wszystkie objawy ustąpiły. Szkoda trochę, bo odrost włosów na zakolach mam wyraźny.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz