Wpis z mikrobloga

@urarthone: 7. myślałem że takie usługi są droższe. Chyba że podobnie jak w innych branżach pojawiło się dużo amatorów i psują rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kien: @majkkali: dużo osób to scamerzy albo podstawione osoby (np policja). Wpłacasz 10k €, typ nie zabija osoby to co zrobisz. Na policję pójdziesz xd ?

Kiedyś była taka akcja że typ wynajął hitmana żeby połamał ręce swojego syna za to że jest gejem. A Hitman stwierdził że ojciec jest lekko mówiąc #!$%@? (chociaż ciężko mówić tutaj o jakiejkolwiek moralności jak ktoś ogłasza się jako Hitman) ale zabójca powiadomił syna
  • Odpowiedz
@sailer: @Cesarz_Polski: @robert7454: @urarthone: zagadnienie misji dyplomatycznych określa Konwencja Wiedeńska o stosunkach dyplomatycznych z 1961 roku.
Ambasador został akredytowany przez władze obalone przez wojskowych a po puczu protestował przeciwko juncie i zerwał z nimi kontakt. Zapewne gdy ambasador przyjechał z domu do ambasady dowiedział się, że nie może wejść a jego zastępca ze wsparciem wojskowego atache zamknął ambasadę. Birmańska junta powiadomiła brytyjski MSZ, że jego zastępca pełni rolę
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: w sensie nie jestem jakimś wielkim specjalistą od kryptowalut i jak ktoś wie że #!$%@? to może mnie poprawić ale było coś takiego że z dwa lata temu jakiś typ #!$%@?ł 100 milionów chyba w bitcoinach z konta jakiejś firmy maklerskiej no i wiadomo że nie wyśledzisz tak jak normalnie za pomocą banku kto se wpłacił 100kk niedawno no więc mu wysłali jakiś przelew z bc z trackerem żeby mogli
  • Odpowiedz