Wpis z mikrobloga

Ja zacząłem od X360 później XONE a teraz XSX i jestem od początku mega zadowolony z produktu (nigdy mnie konsola MS nie zawiodła), gier i wszelkich subskrypcji ( GPU nie jest drogie) no i jest w co pograć
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Mi totalnie wisi polityka - liczą się gry, a w tych zdecydowanie wygrywa PS5. Co nie zmienia faktu, że jeśli na Xboxa wyjdą jakieś tytuły warte ogrania, to go dokupię. Na tę chwilę jak dla mnie zakup konsoli od MS nie ma najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Od kiedy kupiłem Series Eksa, to moja pe-es czwórka "pro" zbiera tylko kurz. Microsoft wprowadził jedną z najbardziej pro-konsumenckich usług w gamingu, podczas gdy Sony czujące się zbyt pewnie na rynku zaczęło rypać swoich konsumentów grami za 80 euro za sztukę.
Dodać do tego trzeba kompetentne oddanie Microsoftu rozwijanie wstecznej kompatybilności umożliwiając grać w klasyki w 60 klatkach na sekundę, podczas gdy fani konkurencji grają w te same gry
  • Odpowiedz
@Kuba1005: z tym GP to się nie cieszcie bo MS wydusi Was jak cytrynę.
350 ? chyba cyfrówki ze sklepu ja za fabrycznie nowe dawałem po 150 za Milesa Moralesa i Sackboya i coś koło 200 za Demon's Soulsy.
Do tego nikt mi ich nie wywali z GP jak na ekosystemie Xboxa.
  • Odpowiedz
@belzebubek6: Ojej, jeszcze wezno i wyrzuco jakąś grę z usługi za którą płacę 0 zł albo jakieś śmieszne pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ależ będę rozpaczał...
  • Odpowiedz
@belzebubek6: Sporo tego gówna, 86 gier od EA i 290 prócz nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie wszystko każdemu podpasuje ale co najmniej kilkanaście gier znajdzie dla siebie każdy. Do tego jak wspomniałeś jest rotacja, coś wypada, wpada coś nowego a nawet świeżutkie gry na premierę. Rozumiem, że masz PS i nie wypada Ci pisać dobrze o tej usłudze no ale...
  • Odpowiedz
@belzebubek6: Spider-Man MM jako mega hicior xDDDD

Przecież to idealny przykład przeciętnej gry 5/10

Destruction All Stars jest chyba raczej "porządne", bo oceny nie powalają, a mowa o tytule Sony, więc kosztuje 360 zł, za które dostajemy gówno xD

To ja już wolę Medium z gamepassa niż te wielkie "hity"
  • Odpowiedz