Wpis z mikrobloga

Czy 3 tom kronik #diuna będzie lepszy? Jestem na tomie 2 i dopiero się rozkręciłem na 200 stronie... Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy przeczytam całe 6 tomow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huntforfur: Dzieci Diuny są średniawe, Bóg Imperator to absolutna topka kiedykolwiek przeczytanych przeze mnie książek. Heretycy i Kapitularz również zdecydowanie dają radę.
  • Odpowiedz
@huntforfur: Tom 2 jest chyba ogólnie uznawany za najgorszy. Jak dla mnie dzieci były całkiem ok, chociaż wolno się rozkręcają. Może jestem głupi czy coś, ale ja wolę dzieci diuny niż boga imperatora.
  • Odpowiedz
  • 0
@mjrMajor tom 1 rozkręcił się dla mniej na 100 stronie, przy czym jako tako było ciekawe ciągle. Drugi tom dopiero na 200 stronie się rozkręcił i był o dupie Marynie ciągle.
  • Odpowiedz
@huntforfur: O ile mnie pamięć nie myli to dzieci rozkręcają się około połowy, a imperator to w ogóle się nie rozkręca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Heretycy i Kapitularz to inna bajka - tam akcja idzie szybko i to praktycznie od początku.
  • Odpowiedz
  • 0
@partisan dziś skończyłem 2 tom. W tej książce jest coś takiego że ciężko to się czyta. Zacząłem pomijać te rozterki wewnętrzne o wizjach czytam pobieżnie tylko. Nie wiem czy to zły tłumacz, czy fakt że to stara książka już. Przełożył marek Marszał, to on jest ten lepszy czy ten drugi? Ogólnie kozackie zwroty akcji. Przeskoki historii dziwne, jak przed jakimś ważnym wydarzeniem powinno być jakieś przygotowanie, określenie czemu to się dzieje,
  • Odpowiedz