Wpis z mikrobloga

Ale mi sie smiac chce z Rafonixa XD chlop taki fifarafa byl zawsze na swoich lajwach, a jedyne gdzie byl mocny to jak wyzywal zabkensa i zakolaka na swoim streamie po pijaku. Nawet do Magicala jechal w obstawie, a w subwayu gacie pelne :D na fame mma tak naprawde jedna wygrana, gdzie tucznik #!$%@? sam ze soba, a Rafonix do dzisiaj mysli, ze to on wygral wyprowadzajac swietny unik, a prawda jest taka, ze magical jest po prostu nieudacznikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W fame mma tez traci swoja pozycje i musi reklamowac na insta, ze stoczy WALKE WIECZORU W HYPE MMA i ze szuka sponsorow XD Sponsorow na gale, ktora nawet nie jest promowana, a odbywa sie juz za tydzien XD mam nadzieje, ze pojdzie droga Magicala i ze to jego pozegnalna walka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jakims cudem #!$%@? z Hejterem po tym jak sie ostatnio na story wygrazal, ze zrobil z siebie potwora, to chlop dostanie depresji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 18
@JonBonesBlachowicz: @filip9111111: Mam podobne zdanie. Magical ogolnie byl bardziej wyluzowany przed ich walka, a Rafonix do klatki wchodzil jakby mial sie zaraz poplakac. Sam jestem ciekawy jakby sie to potoczylo gdyby nie ta noga, bo wydaje mi sie, ze mogloby byc roznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogolnie sie dziwie, ze tucznik od razu nie szedl mu po nogi, Rafonix na glebie to gwarancja klepania ( ͡
@BurgerDad: Dla niektórych wszystko co w internecie to ustawka :) To było zbyt autentyczne: nachlany nawyzywał typa i jego rodzine, a potem ze łzami w oczach przepraszał. Nie dało się tego ustawić.
@bartexx96: Ile lat musiało minąć by wiara z rocznika np. 96 skumala, że Rafonix to pozer leszczyna i ciota. Od pierwszego razu jak chłopa gdzie zobaczyłem to było wszystko jasne.
@Cudaczny: człowiek sukcesu? A co on za sukces osiągnął? Jakieś nieruchomości swoje? Ruchomości? Wszystko na krechę lub lisingi plus chłop skończony w tym kraju większość osób np. ja by go jakoś śmiesznie poniżalo w momencie spotkania tyrał go. Chudy, tępy.
@MarlenkaIQ30: Ja go akurat nigdy nie ogladalem, bo dla mnie zawsze wydawal sie pozerem, wystarczylo kilka shotow z jego wyczynow na tibii :D ale no wzielo mnie na przemyslania, ze chlop tak naprawde zaraz moze podzielic los tucznika i o ile tucznik na tym jutubie jeszcze ma szanse sie odbic, bo jednak Goche i Jace ludzie chca ogladac i wplacac kase beda tak lordonixa jak wyjebia z fejmu to czeka raczej
@Wdermn: tak. I zero DOSŁOWNIE zero mięśnia zbudował. Był tylko lekko do przodu i broda mu urosła w końcu w wieku 27 lat, a później miał depresję bo odstawił i śmiało się z niego całe masno. No człowiek porażka jednym słowem.
A co do kuracji to #boxdel też po wielu,wielu cyklach i masz wrak psychiczny, otyły.