Wpis z mikrobloga

@Bounty: Warto pamiętać że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- zabijanie nieprzychylnych dziennikarzy
- zabijanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- palenie ciągników protestujących rolników i bicie ich po twarzach
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

oraz ciekawostki:
- oszust @Asmo założył się
@Serrrek: z tym że nie jestem nawet konfederatą, a to że uważam, iż gejów należy chłostać, nie determinuje moich sympatii politycznych, bo konieczność chłostania gejów jest oczywistością, która powinna znajdować się programie każdej partii.

Tak też fakt, że nie jestem w stanie cię przekonać w dyskusji to nie żadna interpretacja, tylko oczywistość. Jeśli tego nie rozumiesz, to zastanów się, ile razy w dyskusji kogoś przekonałeś do swojego zdania, a ile razy
Jeśli tego nie rozumiesz, to zastanów się, ile razy w dyskusji kogoś przekonałeś do swojego zdania


@bh933901: Byś się zdziwił, bo nie raz. Kiedyś nawet zacząłem z młodym uber-nacjonalistą rozmowę o różnych sprawach to na wstępie powiedział że "urżnąłby mi łeb siekierą" za to co mówiłem xD. Po jakimś czasie totalnie inaczej ze mną gadał, nadkruszyłem mu ten radykalny światopogląd. Nie raz nie dwa mi przyznawał rację inny kolega, najbardziej zatwardziały
źródło: comment_1617874775xT5xQ4dmUCb4gnLnHdQWAQ.jpg
a ile razy ktoś miał #!$%@? w to co piszesz, tak jak ja teraz


Tak, ściana tekstu którą wczoraj z pianą na ustach nawaliłeś dobitnie świadczy o tym jak masz #!$%@? xD

konieczność chłostania gejów jest oczywistością, która powinna znajdować się programie każdej partii.


Nie nie, znowu pomyliłeś, to zamknięcie ciebie z rodziną w klatce z gównem i dawanie dzieciom kijów żeby bębniły w kraty powinno być w programie, biczowanie z gejami
@Serrrek: tak, ja też nie raz kogoś przekonałem. Tylko że "nie raz" stanowi znikomy procent dyskusji, jakie kiedykolwiek podjąłem. Dlatego udawanie szacunku do ciebie licząc, że może przekonam osobę, która nawet lepiej ode mnie wie, jakie mam poglądy polityczne, jest przejawem optymizmu typowego tylko dla regularnych debili.

Tak, ściana tekstu którą wczoraj z pianą na ustach nawaliłeś dobitnie świadczy o tym jak masz #!$%@? xD


Już ci wyjaśniałem, że nie ma
to nic złego że chcesz być chlostany przez dużego faceta, nie musisz tego wypierać, nie mamy z serkiem nic przeciwko.


@Bounty: nie zrozumieliśmy się, to ja chcę być z tyłu
@bh933901: Mordo, od wczoraj pisałeś już ze 4 razy że chciałbyś batożyć gejów, że chciałbyś "być od tyłu", masz jakieś niezdrowe zainteresowanie tym tematem, na wzmianki że możesz być gejem reagujesz nad wyraz alergicznie. Na każdym kroku piszesz jakieś aluzje, o "drylowaniu", zgodność dwóch osób w internecie automatycznie naprowadza cię na temat uprawiania seksu z kolegami.

No tak jak na początku rzecz jasna traktowałem to jako żart, tak coraz bardziej nabieram
@bh933901: a ty przychodzisz tutaj i fantazjujesz o biczowaniu gejów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na prawdę jestem tolerancyjny, ale czemu nie dogadasz się z jakimś uległym kolegą, tylko piszesz mi o tym? Albo fantazjujesz o seksie oralnym między mężczyznami?
@Serrrek: na wzmianki, że mogę być gejem, reaguję nad wyraz alergicznie, o czym świadczy to, że na sugestię, że chciałbym być biczowany przez chłopa odpowiedziałem, że wolę być z tyłu XD. Alergia w #!$%@?.

Jeśli pisanie o biczowaniu gejów aż 4 razy świadczy o ukrytym homoseksualizmie, to czy pisanie 4 razy o ukrytym homoseksualizmie nie świadczy o fiksacji na temat romansu z kryptogejem w brunatnej koszuli?
o czymś obrzydliwym


@bh933901: Nie powinieneś tego tak traktować. Warto dzielić się myślami, emocjami, wątpliwościami z zaufanymi osobami- zarówno heteroseksualnymi jak i homoseksualnymi. Jeżeli nie czujesz się na to gotowy, możesz skorzystać również z pomocy specjalistów- seksuologa lub grup wsparcia. Tam, w bezpiecznej atmosferze możesz badać swoją tożsamość związaną z relacjami i seksualnością