Wpis z mikrobloga

Niezwykle ciekawa rozmowa Wip brosów z Wersow. Ten odc u nich chyba najwiecej viewsow bedzie mial. Znowu jak slucham Weroniki to mi serce mieknie i mi jej zal. Robi glupie rzeczy jak to zdjecie, potem ten film ale jakby to tlumaczyla normalnie widzomz nie oszukiwala ich i przyznawala sie do bledu od razu to by nie obrywalo jej sie tak od calej rzeszy ludzi. Ja sluchajac tego co mowila u Wip brosow jestem w stanie olać temat tego zdjecia chociaz dalej uwazam, ze to slabe a film to byla zenada i ratowanie sie z tonacego statku, takie wytlumaczenia jak teraz powinny pasc od razu. Wiadomo, ze wszyscy na wszystkich sie wzoruja, ciezko robic oryginalne zdjecia ale mogla z ta koncepcja wpasc, ze to juz jest tak zerzniete 1:1 i stroj i uklad graficzny, ze to juz nie jest jakies tam zwykle zdj i warto oznaczyc kogos kto na to wpadl. No ale jak na to nie wpadla to chociaz potem mogla to wytlumaczyc od razu a nie mataczyc. Troche wersje jej i Karola sie nie zgadzaja, bo ona mowi, ze Karol jej doradzal odczekac i poki co nie mowic o tym, a Friz u Unboxalla mowil, ze to wlasnie on doradzal jej by powiedziala o tym a ona nie chciala. No wiec jak to w koncu bylo? Strasznie mi jej szkoda z ta historia ze stanow i rozstaniem, to kazdego by bolalo, okropne jest ratowac zwiazek z kims kto ma w Ciebie juz wywalone, wiem z doswiadczeniaz strasznie to niszczy psychike. Fajnie, ze sa razem, widac, ze ona go kocha ale co do Friza czy on ją przynajmniej na rowni kocha to mam watpliwosci, wydaje mi sie, ze jednak mniej ją kocha niz ona go. W internetach zawsze niestety ich zycie i wpadki beda komentowane, a slabe zachowania hejtowane. To nie znaczy, ze dana osoba ich nie lubi- nie lubi pewnych zachowan, ktore gani. Spoko jest komentowac tez jest ciuchy bo ktos widzi, ze to byl zly wybor raczej, jak mu sie podoba niech nosi np ten kapok z LV ale ogol sie posmieje wiadomka xd Mysle, ze takie rzeczy nie powinny ich dotykac osobiscie a dawac cos do myslenia, ze np ta rzecz po 1 nie jest warta tyle po 2 wyglada zle po 3 mozna sie 10000x lepiej ubrac za 10000x taniej, ze logo naszyte na gowno nie robi na nikim wrazenia.
Podobnie z ustami werki, komentujemy nasmiewamy bo to dla jej dobra bo sie oszpeca, ludzie daza do tego by sie opietala dla jej dobra.
Brakuje mi w tej rozmowie wlasnie skomentowania tego czemu jej usta wygladaja tak a nie inaczej bo jedynie powiedziala, ze nie chcialaby przesadzic a wlasnie przesadzila z nimi. Kompleksy takie jak grube palce u rąk to tez jest cos nie tak z glowa. Wera pomimo kolorowego zycua duzo przeszla tez pod katem psychicznym to rozstanie, to odrzucenie ze str dziewczyn czy innych to sie odbija na psychice. Moze doszly do tego jakies komentarze Frizs, przez ktore zaczela tak bardzo sie zmieniac chudnac itd na swoja niekorzysc by mu sie podobac i popadla w absurdalne kompleksy, a obiektywnie jestem w stanie powiedziec, tak jak wiele osob, ze wczesbiej wygladala lepiej i zdrowiej. Dziwne, ze Frizowi sie podoba jak tak schudla. Zamiast wyliczac sobie kalorie to wez dziewczyno jedz co chcesz byle zdrowo i pracuj nad odbudowaniem samooceny i poszarpanej troche psychiki z terapeuta, napewno wplynie to lepiej na twoje zycie i moze tez i zwiazek i relacje z innymi.

Ciekawym faktem jest, ze baby sie wypiely podczas tej dramy na Were. Ja rozumiem jako kolezanki mogly sie posmiac z niej co zes Wera #!$%@?, skrytykowac ale potem usiasc i obmyslac razem jak to odkrecamy..tak robic powinni koledzy a tym bardziej przyjaciele. Jak to mozliwe by laska sama siedziala i ryczala a one mialy ją w dupie i tak samo na 2 mln olaly. Jest to dla mnie niewyobrazalne, a moze po prostu Wera nie mowi nam wszystkiego w tej rozmowie i wlasnie jest to klamstwo grubymi nicmi szyte przez co one sie wkurzyly na nia, ze tak kreci, mataczy itd i stad nie dostala tego wsparcia. Ciekawa jestem ich wypowiedzi i perspektywy na to. Z Marcucha wiadomo, ze maja slbay kontakt, z Kasia taki sredni zapewne ale dziwi mnie to mimo wszystko ale ze Murcix, ktora zostala w tej ekipie tylko i wylacznie dzieki Werze po tym rozstaniu z Mixerem to juz ogromnie sie dziwie. Powinna miec dozgonny dlug wdziecznosci za zycie jak w Madrycie. Ale jak widac ani do Mixera ani Wery ni ma.

#friz #wipbros
  • 21
@corryand doskonale wiem, chodziło mi raczej o to, że połowa (jak nie więcej) osób na tagu nawet tego nie przeczyta.

Ja przeczytałem bo jak widzę coś innego niż małe uste, duże ręce, żarcie z tik toka i tego typu żarty to mnie ciekawi. Jednak tak dogłębna analiza psychiki friza i wersow wydała mi się śmieszna. Wybacz.
@GutEK89: no luz, nudzi mi sie to sobie analizuje a, ze wkrecony jest od 1 sezonu w nich to lubie sobie o nich pokomentowac i sie odchamic xd w rozne gowno-programy rozrywkowe tez sie wkrecam i komentuje ale jednak co do komentowania ekipy i kiedys big brothera nie umiem sie oprzec;p
@corryand ja Friza zacząłem oglądać jak jeszcze była ogólna zajawka na pokemony. Później te całe kulki w basenie, Kinga i formowanie się ekipy. Pierwszy sezon razem z kobietą oglądaliśmy od dechy do dechy, dzień w dzień. Jak był finał to nawet ta moja brała UŻ żeby móc oglądać.

Stany jeszcze były spoko ale teraz już po prostu mnie to zmęczyło, odklepywanie serii, z których jest tutaj słuszna beka. Robienie na siłę jakiś
mi jest z szkoda weroniki. ok, mozna sie smiac, ze jest glonojadem, ze co ona #!$%@?, ale na pewno nie mozna jej zarzucic ze nie kocha karola. a karol? mam wrazenie ze on bardziej stoi za ziomkami niz za dziewczyna. i ta weronika w tej ekipie jest taka samotna, bo sie porobily straszne grupki, miedzy tymi dziewczynami to brak jakiejkolwiek chemii.
myślę, że weronika ogólnie się zagubiła, bardzo szybko weszła w świat
@corryand: Mi się wydaje, że z dziewczynami było trochę inaczej. Fakt, mogły ją jakoś wesprzeć skoro razem mieszkają i płyną na tym samym statku, ale nie czarujmy się - nie są przyjaciółkami nad życie. Jakoś nie widzę żeby Marcysia i Weronika były ze sobą zżyte. To samo Kasia i Marta. W porównaniu do Wersow widać, że każda z nich nadaje na innych falach i uznałbym, że ich relacja jest na poziomie
@corryand: Jeśli tak dalej pójdzie, Wersow zostawi Friza. Pisałem już o tym kilka razy, ale sytuacja znowu się powtarza. Kinga zostawiła go, bo miała dość tego zakłamania i zmuszania do filmów, a poza tym mówiła, że męczyło ją, że Friz poświęcał się bardziej internetowi niż jej. Wersow przecież też się zmusiła do nagrywania tego filmiku gdzie wpadali do basenu, mimo że była z nim pokłócona. Gościu ma takie parcie na szkło,
@GutEK89: ja wlasnie Friza przed Ekipą kompletnie nie znalem, zaczalem ogladac na dtarym mieszkanii jak z Tromba juz nagrywali i wtedy powoli sie zaciekawilem a od domu Ekipu to uzaleznienie juz na maxa. Z Kinga wlansie wgl odcinkow nie widzialem, wtedy Friz mi sie wydawal taka podrobka Reziego bo Rezi wtedy przejmowal internety no i role sie odwrocily dzieki zbudowaniu ekipy. Tez uwazam ze w pierwszym sezonie bylo to prawdziwsze no
@corryand: Marcysia Martę przygarnęła do siebie chyba jakoś po zerwaniu z Mixerem. Po Marcysi widać, że raczej jest spokojna, ale prywatnie pewnie nie kryje się ze swoim zdaniem i mówi co myśli. Ona czasem nie doszła do ekipy, kiedy Wersow strasznie #!$%@?ła i uważała się za nie wiadomo kogo na filmach? Po relacji między nimi widać, że trafiła kosa na kamień i na pewno nie są ze sobą w jakiejś bliskiej
@bombelmao: tak, wtedy doszla i chyba dlatego sie nie polubily + moze byla zazdrosna o Trombe, a Weronika zla byla, ze Marcucha zabiera im/jej Trombe xd
Czekam na alkoholowe pato-streamy/filmy Murcix, moze wlasnie w tym jest jej potencjal xd zdobylaby rzesze ogladaczy i byloby glosno o niej xd