Wpis z mikrobloga

#weteranschroniska #psy

Dziś kolejność prezentacji odwrotna, bo chyba pierwszy raz udało nam się uchwycić tutejszy trójkąt bermudzki na jednym zdjęciu. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dobór zwierząt u rodziców różowej jest o tyle śmieszny, że Kocio (czarny grubas, choć w praktyce to bardziej czarny oszukany, bo sierść ma bardziej białą, szczególnie przy skórze, też się przybłąkał) ma krzywy zgryz. Krzywy zgryz ma też Lucky (już znany z poprzednich zdjęć), Ruda (czyli jedyny zwierz w domu, który odstaje kolorem) została zaanektowana od sąsiadów, którzy średnio się kotem interesowali – przychodziła dobre kilka lat, żeby tu jeść, czasami zostać pogłaskaną, w końcu się wprowadziła na dobre) z kolei jak zadowolona z drapania i głaskania, to obślinia wszystko wokół. Tośka pasuje kolorem, ale na szczęście nie ślini wszystkiego jak leci (ale żeby równowaga została zachowana, to dywan musimy odkłaczać karczerem).

Podjęliśmy decyzję, że przenosimy się do rodziców różowej z Łodzi, więc Tośka będzie miała dostęp do podwórka i psiego kolegi. Pozostaje wierzyć, że się nie pozabijamy z przyszłymi teściami, na szczęście miejsca dużo (w końcu różowa nie będzie mi truła, że "znowu kupujesz coś, na co nie mamy miejsca!" ( ͡º ͜ʖ͡º))

Po ostatnim poście dostałem też trochę zapytań, czym się zawodowo zajmuję i co za stronę robię. Otóż, drogie Mirki i Mirabelki, zawodowo sprawiam, że ludzie płaczą i wyrywają sobie włosy z głowy, czyli poprawiam im teksty. Zacząłem tworzyć pierwszą w polskiej sieci stronę, na której będę zbierał redaktorskie porady i przemyślenia (nie umiem pisać, więc nie będę uczył tego, jak należy pisać, a raczej tego, jak w ogóle pisać, żeby miało to ręce i nogi). Jeśli chcecie zajrzeć (ale strona jest jeszcze w budowie, contentu na ten moment też niewiele), to zapraszam. A jeśli szukacie speca od poprawy słowa pisanego, też dajcie znać, zarobek zostanie przeznaczony na psie chrupki i puszki z karmą. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Strona
Fanpage (daj lajka redaktorowi!)
Pobierz F.....r - #weteranschroniska #psy

Dziś kolejność prezentacji odwrotna, bo chyba pi...
źródło: comment_1617814078avYNAW75OFfwoIu0xyDpbx.jpg
  • 28