Wpis z mikrobloga

@sayanek: że niby 5 i teraz ABC ? A teoria Elliota jest jak dupa każdy ma swoją :) A jak umiesz Eliota to powinieneś wiedzieć gdzie masz błąd specu , że niby ta 5 falówka to podwale której w większej skali 1 czy 3 a może 5 super cyklu to jak tam Panie spec od AT ?
@sayanek: No juz lepiej ale co wtedy z falami od 4k do 15k ? Siłą rzeczy masz błędne oznaczenie +Chodziło mi o to iż teoria fal Eliota jest jak dupa każdy ma swoją :)
@zuk55: powiem tak, jak będzie inaczej to trudno :D po prostu znalazłem stare 120 usdt na binance (dobrze że się zalogowałem :P ) i się bawię :D

swoimi siłami, pod swoje AT, bez żadnej pomocy ani nic :D jak na razie to w jakieś miesiąc może półtorej coś takiego wyrobiłem

nie jest to super wynik, ale jakoś bardzo zły też raczej nie :D

Nie wkładam większych pieniędzy, bo na bańce niema
źródło: comment_1617788834FxZb211EyOzBFwgsJUMJoI.jpg
@zuk55: eeee, coś nie tak, teraz u Ciebie A jest niżej od C, a tak nie powinno być, tak samo jak 4 nie może zejść niżej niż 1, a 3 fala musi być najdłuższa :D
@sayanek: Może być taka Eliot to dopuszcza , dlatego mówię Teoria Eliota jest jak dupa każdy ma swoją i każdy rysuje jak mu pasuje dlatego nie jest jej fanem :) + i tak zgubiłeś oznaczenia od 4 do 15k , wiec siłą rzeczy jest to błędne :)
@zuk55: po prostu rzuciła mi się w oczy przy 4 fali, i tak wcześniej już rysowałem sobie, no i całkiem dobrze wyszło.

Dlatego się tego trzymam :D zawołam za ok 10 dni jak to się skończy :D
@sayanek: Ziomek ja nie mówię ze nie masz racji tylko porostu najzwyczajniej w świecie idąc teoria Eliota ten obszar od 4 do 15 k musi być uwzględniony falowo :) a rynek i tak zrobi swoje i rozstrzygnie :) Dlatego nie jestem fanem Eliota :)