Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
BUAHAHAHHA ( ͡ ͜ʖ ͡)

napisz żartem do JEDNEGO (!) użytkownika, żeby zakopał znalezisko, które godzi w jego światopogląd

użytkownik leci na kabla do moderacji

dostań warna za próbę manipulacji głosami (!) i groźby zbanowania konta

@Moderacja Wy serio nie macie tam co robić?
Jak #neuropa czy #4konserwy zwołują się do "zapoznania" się (na Mirko listach z setkami userów) ze znaleziskiem to cisza jak makiem zasiał i udajecie, że nie ma tematu...

Jak ktoś sobie zrobił #heheszki (tak drugi raz) i zawołał JEDNEGO anona, to wołający dostaje info ze próbuje manipulować znaleziskiem, które notabene ma kilkaset wykopów...

Prima Aprilis był już 6 dni temu...

#humor #moderacjacontent #manipulacja

czekam na #banzkosmosu
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@placebo_: niestety dowiedziałem się o tym całkiem niedawno, że manipulację są dozwolone w jedną stronę (wykopy zwiększają wyświetlenia, reklamy, rogale, itd) bo w drugą stwarzają tylko koszty, więc je blokujemy :-)

bardziej chodzi mi o sam fakt, treść mojego wpisu była żartem, oznaczonym lenny face, dodatkowo w takiej formie i do użytkownika, który notorycznie zakopuje wpisy krytykujące pewne działania, że trzeba było zrobić niezły fikołek żeby uznać to za "zwoływanie"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szunis: "Powinieneś skakać z radości, ja za osiem gwiazdek bez ostrzeżenia oberwałem 3 miechy sankcji."
I jesteś pewien ze tylko za to? I rozumiem że napisałeś żart bez wulgaryzmów, jak ja, że ktoś ma znalezisko do oznaczenia na czerwono, bo nie zgadza się z jego światopoglądem? Bo każde takie znalezisko oznacza na czerwono.

Czy próbujesz ocieplić swój wizerunek robiąc fikołek ze śrubą?

Ostrzeżenie za ewidentne żarty, które NIKOGO nie obrażały, nie
@hiperchimera
Bingo. Myślałem, że te orzeszki i lenny będą podpowiedzią.

"Ciekawe, czy moderacja Cię zbanuje za namawianie mnie do zakopywania. Zrobimy mały eksperyment... Orzeszki już kupiłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Czuwaj!!!"


Ode mnie, to tutaj chyba jeszcze nikt bana nie załapał.( ͡~ ͜ʖ ͡°) (Nie no, tak źle to nie było)

Wczoraj zgłosiłem gościa, który opublikował wierutne kłamstwo z portalu, który już był tutaj