Wpis z mikrobloga

@Vertesio: ale rak... pisałem tak może, jak byłem dzieciakiem... dorosły człowiek piszący takie rzeczy powinien zostać przez Mateusza Morawieckiego #!$%@? z kraju do Chin do obozu reedukacyjnego.
  • Odpowiedz
nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi xD koleżanka mi ostatnio pokazywała screen z rozmowy z typem, niby ogarnięty, wszystko okej aż tu nagle: "dasz wylizać dupke"? XD


@Glos_normictwa: Kobiety też bywają napalone i pomimo cringe czytających, mój kolega w ten sposób rucha. Po prostu część kobiet poleci na takie coś, bo kobiety są różne i te teksty na jakiś procent działają. Jakby nie działały, to nikt by nie słyszał o napaleńcach, którzy na dzień dobry zaczynają temat od zdjęcia naganiacza lub żałosnego podrywu. Jedna na tysiąc może się zgodzić, a na zgodę standardowo ma wpływ:
-Wygląd
-Kasa
  • Odpowiedz
@ExitMan: Racja. Kilka lat temu, jak siedziałem na portalu randkowym, aby tylko popisać, to większość rozmów sprowadzała się do sexu z całą masą podtekstów. I to głównie one zaczynały temat. Ja oczywiście na pewnym etapie większości rozmów… dostawałem pietra i elo. xD
  • Odpowiedz
@Vertesio: No pewnie że lubi, w końcu jest kobietą to co ma lubić? Cycynie? xD

Ale koleś żenua jak nie wiem, jak nie wygląda jak model to nic nie zdziała, a nawet jak wygląda to #!$%@? kto pisze siusiaczek zamiast penis? xD
  • Odpowiedz