Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: dla mojej kitku najlepsza zabawka to papierek po czekoladce kinder. Byle można było z tego zrobić kulkę. Wszystkie kupne zabawki poszły w kąt, wędka i laserek znudziły jej się, jakieś śmieci są najfajniejsze (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Meszekkeszek no właśnie miałam pisać xD zostawiłam kitku na chwilę samego i już nitka poszla do gardła chyba. Trzeba pilnować dzieciaka, małe to i głupiutkie ()
  • Odpowiedz
@Sandrinia ja to polecam gumke taką od majtek zawiesić i radości nie ma końca. jak mu odstrzeli to się #!$%@? i jeszcze bardziej atakuje xD tak samo frotki do włosów, jak tylko gdzieś zobaczy że leży to już jego. a potem moja narzeka, że nie ma jak włosów związać ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem się znajdują gdzieś pod meblami
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Moja kotka potrafi zaplątać się z wędkę, jak jej zostawię na podłodze, biega wtedy z przerażeniem w oczach. Polecam nie zostawiać takich zabawek bez nadzoru, ale trzeba przyznać, że zabawki dla kota można zrobić ze wszystkiego. Ostatnio moja bawiła się cytryną, kiedyś makaronem swiderkiem, korkami od butelki, korkiem od szampana, wszystko
  • Odpowiedz