Wpis z mikrobloga

Wołam użytkownika @CaRo_ który do dzisiaj się nie rozliczył ze zbiórki na schronisko dla piesków. Do tego teraz skasował swój wpis o tej zbiórce. Aktualnie utworzył kolejną zbiórkę na dodatek na innym nowym koncie (zrzutka.pl)... ¯_(ツ)_/¯

Pozwolę sobie użyć tagów, które używał @

#pomagajzwykopem #mikromodlitwa #wykopefekt #rozdajo #zegarki #zegarkiboners
Anoniemamowy - Wołam użytkownika @CaRo który do dzisiaj się nie rozliczył ze zbiórki ...

źródło: comment_1617687486dPoh8txlLnDTd5tEjFLSFv.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 74
@aniaczy @CaRo_
Właśnie liczyłem ze w ciągu miesiąca coś się wydarzy z tym podsumowaniem. Miałem jedną z większych wplat bo liczyłem na to ze jakieś schronisko rzeczywiście skorzysta na tym. Może byłem głupi ale zwykle jak uczestniczyłem w zbiórkach to było świetne podsumowanie. Ale skoro nadal nic na ten temat nie ma to chętnie przejdę się na policję i podpytam co z tym mogę zrobić.
  • Odpowiedz
@bpit22: idź :) ja ostatnio odzyskałem wiarę w policję i ich wydział ds. przestępczości internetowej. Sprawa po jakiś 5 latach została rozwiązana, sprawca wykryty. Przy składaniu zeznań 5 lat temu, policjant z miejsca stwierdził że do umorzenia, "sprawca pewnie nie będzie wykryty" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@mat_pl @CaRo_ teraz się kuruję po grypie więc trochę więcej info zbiorę w tym czasie. Następnie plan byłby taki: - idę się dowiedzieć czy podjęliby się tej sprawy i z jakiego paragrafu, - myślę ze zawołam ludzi którzy wpłacali ze jeżeli czują się poszkodowani to niech się zgłoszą bo z tego co wiem jeżeli będzie więcej poszkodowanych to spowoduje to większy nacisk na efekt policji, - będziemy czekać co i jak się
  • Odpowiedz
  • 7
@Zerp przede wszystkim to moje pieniądze i będę nimi rozporządzal jak mi się będzie podobać. Trzeba nagłaśniać takie sytuacje i z nimi walczyć. Nie wydałem pieniędzy bez których nie przeżyje wiec luzik, ale chętnie zadziałam żeby doprowadzić do wyjaśnienia sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 2
@Anoniemamowy na razie uważam ze sama współpraca z policją może rozwiązac te sprawę, a jak nie to wtedy będzie trzeba myśleć o różnych sposobach rozwiązania problemu
  • Odpowiedz