Wpis z mikrobloga

Czy na Waszym stole nie zabrakło jedynych prawilnych polskich wielkanocnych żelków? Z technicznego punktu widzenia moim zdaniem są to żelki warzywno kurczakowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie macie w tej chwili z przejedzenia odpięte guziki od spodni albo już wegetujecie w dresie, a myślenie o jakimkolwiek żarciu jest dla Was dalekie, więc powiem tylko, że to ZAPOWIEDŹ ( ͡° ͜ʖ ͡°) towaru wjedzie na dniach. Specjalny sort, ręcznie testowany. Sam testowałem. Musiałem zagryzać drażami, żeby złagodzić ten przyjemny ból ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaram się mocno, bo to jest bardziej radioaktywne niż temat przeje... wydanych milionów na polski atom ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto #konfidentki Pa, @Kwasny_konfident rzekłem, sprzedałem tę nowinę, teraz trzeba dowieźć więcej porcji niż kilka sztuk ze zdjęcia ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS: Korzystając z okazji, zapostuję wirtualną świeczkę [*] Kurła, ale mnie zasmuciło dzisiejsze odejście Krzysztofa Krawczyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ecco - Czy na Waszym stole nie zabrakło jedynych prawilnych polskich wielkanocnych że...

źródło: comment_1617647230D5TfdPBm8hnA42ki3XyX0E.jpg

Pobierz
  • 4
@wypokowy_expert: nowe nie, ale trochę pomogło wprowadzenie jednakowego nazewnictwa, bo tak jak każdy inaczej nazywa na produkcji, to potem nie wiadomo, którą wersję kwaśnych trzeba zrobić