Wpis z mikrobloga

Koniec Gołębiarza
Wczoraj gołębiarz wywalił dj rudą, a dzisiaj odeszła moderatorka Kasia twierdząc że nie może tkwić dalej w kłamstwie Adama i grać z nim w grę którą oszukuje ludzi Czyli gołębiarz jest oszustem. Więcej niestety nie mogliśmy się dowiedzieć bo zbanował Kasię i kasował na bieżąco komentarze rudej. Po malutku ludzie się na nim poznają. Ta moderatorka Mona jest jakaś nawiedzona. Tomi Tom pijak ciągle naebany przesiaduje na streamie, czasem wyzywa ludzi z czatu... tam już nie ma co oglądać, dzisiaj Adamowi cały czat jechał i to ostro. Myślał że jest najmądrzejszy.. Stary bezzębny dziad bez pracy. Alkoiwonka też już znowu popija na streamie.

#streamadam #patostreamy
  • 13
@stworke zwykła patologia. Ja już bym dawno przestał pokazywać się w Internecie i jeszcze więcej wstydu zaoszczędził. Gołębiarz nawet za pracą się nie rozgląda, myśli że wyrwie jakaś małolatę co go będzie utrzymywała xD jaki to jest dzban xD
@KotkaMruczki_76 Ale po co w krzakach? A kim jest alkoiwonka żeby u niej siedzieć i słuchać tego pijackiego p****lenia ? Ale weź przestań. Ja tam nie mogę wysiedzieć minuty. Ja muszę znaleźć Kaśke, jak by ją ktoś gdzieś widział powiedzcie żeby się do mnie zglosiła. Muszę wyrwać z niej wszystkie informacje jakie wie na temat oszusta :)
@KotkaMruczki_76 dlatego ja tam w ogóle nie bywam. Nie rozumiem po co ona w ogóle streamuje. Moderatorzy się podniecają tam jak by co najmniej w totka wygrali. U gołębiarza na czacie było chociaż śmiesznie. A ta ruda ci*a to już przechodzi samą siebie po prostu, za grosz honoru. Od bezzębnego poszła tam teraz. Porażka po całości.
@KotkaMruczki_76 paź Adama. Mam nadzieje ze niedlugo powie w koncu STOP! Adam go traktuje jak psa, jak ten Piotrek moze sobie na takie traktowanie pozwalac? Dotknie czegos Adam juz drze pipe. Rozleje- Adam znow drze pipe. Adam na niego mowil ze jest falszywy i mu nie ufa,moze to jest przyczyna. Ale jedno jest pewne, Adam go wykorzystuje , Abdull wszedzie go wozi, jak mowil o moderatorach ze ma ich tylko po to