Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: Tydzień temu napisał:
"Dzień dobry :) to ja. Ten gość od streamow. Zostałem wyleszczony do poziomu 32 k. Tak wiec strata z prawie 80k. Trzymam dalej ale skacze po pozycji, sprzedaje i dokupuje. Jest srogo przejeb*** na giełdzie obecnie. Nie streamuje bo nie ma czego. Gdy sytuacja na rynku się odmieni to wrócą streamy. Ogólnie pełen luz. Startowałem od 9k. Jeszcze na plus ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: bo załadował cały (albo większość) kapitał w spółkę (Alpine 4 Technologies), która istnieje chyba tylko na papierze. Czekal na moment, az przejda z penny stock na glowny parkiet i tym samym cena poleci w kosmos. Ale tego przejscia nigdy nie bedzie.
  • Odpowiedz
Dokładnie tak :) Chwilowo serio nic sie nie nie dzieje. Spadłem poniżej 24k , ale w ostatnich dniach #alpp odbił do góry. Na dzień dzisiejszy +31 k. Wciąż czekam na wejście ALPP do nasdaq.
  • Odpowiedz
@ipiter0: To się okażę :) Ja jednak liczę, że ten NASDQ nastąpi. A co do utraty kapitału to sporo straciłem na CBBT które zostało zablokowane na T212 niedługo potym gdy załadowałem kilkanaście tysięcy w niego. Też dowaliło.
  • Odpowiedz
@Fiemka: imo od okolic 20 lutego caly rynek otc (i przez wiekszosc marca nasdaq i reszta) weszly w bardziej bear market i nie spodziewal bym sie zadnych gwaltownych wzrostow ALPP nawet przy dobrych wieściach, trzeba czekać aż trend się odwróci i wrócimy do bull marketu. To ofc moja opinia i tak samo uważam, że przeszliśmy już przez najgorsze spadki i miejmy nadzieję że w kwietniu trend odwróci się na +
  • Odpowiedz