Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: jeden był już taki. Powiedziałem - weź mikroskop jak w to wierzysz i sprawdź. Budowę "tego czegoś" spokojnie będzie można zobaczyć, czy ma to komórki itp. No i słuch zaginął.
  • Odpowiedz
@defoxe: no nie wiem, coraz więcej filmików z tym czymś wypływa (myślisz, że to fejki?), dopiero sezon na Morgellony się zaczyna. Nie trzeba mikroskopu aby zobaczyć czy się rusza, potrzebujesz zobaczyć komórki? może to bezkomórkowce o których w podręcznikach jeszcze nie uczono
  • Odpowiedz
coraz więcej filmików z tym czymś wypływa (myślisz, że to fejki?)


@SynuZMagazynu: Z UFO też... Jak chcesz, to mogę zrobić kilka dodatkowych, to nie wpływa na wiarygodność.

Nie trzeba mikroskopu aby zobaczyć czy się rusza


@SynuZMagazynu: Zajebiste tłumaczenie... Ale potrzeba mikroskopu, by zobaczyć co to tak naprawdę jest. A jakoś przypadkiem jeszcze nikt tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
o panie, morgellony znali już w 2017 roku i badali mikroskopami


@SynuZMagazynu: znano znacznie wcześniej. Co więcej, owa "choroba" zasadniczo nie istnieje.
Tu masz wyniki badań
  • Odpowiedz
tutaj jest więcej mikroskopowych zdjęć https://www.facebook.com/Morgellons-under-the-Microscope-127447354506917/


@SynuZMagazynu: to nie wygląda na coś żywego... Kurde, zdjęcie ekranu laptopa żeby pokazać zdjęcie w Internecie?! Poważnie?! No nic...
Ehm i te opisy osoby wrzucającej:

Graphene nanoribbons and biological goal during a lot of commercial paper products going into the sewer systems some of it will go there with your DNA
  • Odpowiedz
natomiast jestem otwarty na teorię z zanieczyszczeniem maseczek jakimiś nicieniami. Tylko, że nic na to nie wskazuje moim zdaniem.


@defoxe: no i ok, przesłanki z filmików może będą wskazywały
  • Odpowiedz
@defoxe: "Nanowstążki grafenowe i cel biologiczny podczas wprowadzania wielu komercyjnych produktów papierowych do systemów kanalizacyjnych, niektóre z nich trafią tam z Twoim DNA" a w tym tekście z czym się nie zgadzasz?
  • Odpowiedz
"Nanowstążki grafenowe i cel biologiczny podczas wprowadzania wielu komercyjnych produktów papierowych do systemów kanalizacyjnych, niektóre z nich trafią tam z Twoim DNA" a w tym tekście z czym się nie zgadzasz?


@SynuZMagazynu: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz
przecież dobrze przetłumaczył


@SynuZMagazynu: dobrze - inaczej... Proszę wyjaśnij mi co mają rzekome nanowstążki grafenowe wspólnego z poruszającymi się nitkami? Zasadniczo grafen raczej się nie porusza, ma ciekawe właściwości jako przewodnik itp. No ale się nie porusza z tego co wiem.

Co oznacza sformułowanie "cel
  • Odpowiedz
no cel biologiczny to może Twoje smarki w chustce, może po jakiejś korelacji zawierają nanowstążki?


@SynuZMagazynu: ale jaki cel, w jakim celu ten "cel". O co tu chodzi?!

dobra nie ważne, szkoda o tym myśleć


@SynuZMagazynu: nie, no zacząłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To mi zalatuje jakąś grubą teorią spiskową - ciekaw jestem.
  • Odpowiedz