Wpis z mikrobloga

@piaskun87: nie wiem co on gada o przeciwnikach, którzy są gąbkami na pociski. Jak ma słaby ekwipunek to może tak jest, ale ja "elitarnych" przeciwników zabijam maks w 6-7 sekund, a już grałem trochę godzin. Kwestia dobrania broni. Mądrze wypowiedział się Alex, ale Joe już odpłynął za bardzo.
@Niuans: Ale jako konsumenta mnie to nie obchodzi. #!$%@? po całości premierę bardzo fajnej gry, bo nie potrafili zrobić stres testów, mimo ze demo tez miało problemy z serwerami. Mnie jest smutno, bo gra jest super i chce żeby była rozwijana
@DzielnyToster: True. Widać było na fragmencie z laniem tego stwora z miniguna - za wysoki tier vs słabe itemki. Biegli w 3 osoby przez grę i po prostu nie byli w stanie nadążyć z ulepszaniem gearu. Ja solo nie miałem takiego problemu i cała grę czułem się mocarny
@puzonyyx: no aż sam się zdziwiłem, ze zwykłego stwora tyle czasu zabijają, ale jakbym się cofnął do broni sprzed 5 poziomów to pewnie wyglądałoby to podobnie. Trzeba często zmieniać ekwipunek, albo chociaż ulepszać obecny.
@DzielnyToster: Weź pod uwagę ze jak grasz w 3 osoby, to moby tez są razy 3. Jakby sobie obniżyli tier o 1-2 i poświęcili czas na ulepszanie gearu, to by nie bylo żadnych bullet spongy. Mój trickster robi taka masakrę, ze nic nie widzę przez krew i flaki zalewające ekran ()