Wpis z mikrobloga

Pytanie do starszej części wykopu i #przegryw
Jak przed 1994r spędzał swoj czas typowy użytkownik tego tagu? Gdzie wylewał swoje frustracje i czy w ogóle taki czlowiek wiedział kim jest zanim w Polsce uzyskalismy powszechny dostep do internetu?

#kiciochpyta #przemyslenia #pytanie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fajnypierozek to by się musialy roczniki 70 wypowiedzieć. Ja jestem 85 i nie używałem internetu i telefonu w zasadzie aż do jakoś 2001. Na pewno do 2 klasy liceum. To był okres że już z połowa osób miała komórki, a inni nie, bo nie czuli potrzeby jej posiadania. Ja nie czułem jeszcze wtedy. Te technologie były dla mnie czymś ciekawym i nowym, ale to był taki drobny dodatek do życia, używany
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: nie było takich z-------h łbów jak masz ich tu pięknie wyeksponowanych na rzeczony tagu. Nie miałem na myśli że problem "nie trzymałem za rękę" nie istniał. Kto ma trochę oleju w bani zrozumiał o co chodziło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Widzisz użytkownicy tagu przegryw wylewają swoje frustrację właśnie dlatego, że w latach 90 wlano im w mozgi pewne normy społeczne, normy społeczne, które wraz z rozwojem internetu przestały działać i obowiązywać.

W latach 90 było ważne, aby kobieta nie była szmata, dodatkowo miała mniejsze możliwości by nią zostać. Internet to zmienił.

Teraz kobieta nie wybiera spośród 5 znajomych, ale spośród 1000 obrazków w internecie. Więc kogo wybierze? No najprzystojniejszego.
Ten naprzystojniejszy z kolei ma wiadomości od tysiąca dziewczyn, więc jedyne co chce to wyruchać ile się da i nie wiązać się z nikim minimum do 30 roku życia. Wszystkie te dziewczyny zamieniają się powoli w worki na sperme
  • Odpowiedz
W latach 90 było ważne, aby kobieta nie była szmata, dodatkowo miała mniejsze możliwości by nią zostać. Internet to zmienił.


@Herbaciarnik: ja pytam o przegryw nie o kobiety xD czy to mozliwe aby przegryw w latach 90 mial mniejsze mozliwosci aby nim zostać?
  • Odpowiedz
zegryw nie o kobiety xD czy to mozliwe aby przegryw w latach 90 mial mniejsze mozliwosci aby


@fajnypierozek: Tak. Do 2004 roku szanse na zostanie przegrywem MALAŁY. Od 2005r. zaczęły rosnąć.
Wszystko dzięki rozwojowi internetu.

To znaczy, że jeżeli ktos w 2004 roku miał te 21-25 lat to jego szanse na bycie przegrywem były BARDZO,
  • Odpowiedz