Wpis z mikrobloga

  • 9
#stepujacybudowlaniec
Nie znam się na budownictwie ani trochę i nie śledzę tagu, ale z tego co rozumiem autor tagu nie robi schodów tak jak formalnie powinien. Czy jeżeli za X lat to jebnie, to kierownikowi budowy grożą jakieś konsekwencje? Chyba po to on jest, żeby było zrobione zgodnie z przepisami?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@edcba: to nie jest inwazyjny remont, to jest z-----y remont.

Generalnie jak remontujesz odebrany przez nadzór budynek, to dopóki nie ingerujesz w strop albo bryłę budynku, to robisz co chcesz.
  • Odpowiedz
@edcba: nie powinno być żadnego kierownika budowy ani odbierania obiektów prywatnych. Stawiasz sobie co chcesz, jak chcesz. Rozumiem wielorodzinne, czy obiekty publiczne ale z wartością prywatna powinno się robić co chce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lordon tak jak już pisałam, myślałam że schody to duża ingerencja w konstrukcję domu, zwłaszcza że to takie kontrowersyjne schody dlatego spytałam ¯_(ツ)_/¯ choć w sumie dziwi mnie że każdy może sobie zbudować jakie chce schody w domu i nieważne czy jebną czy nie.
  • Odpowiedz
@edcba: Ale niby dlaczego byś miała komukolwiek to zgłaszać? Kogo by to miało obchodzić hah chcesz coś zrobić to budujesz i tyle, przecież to twoja sprawa jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lordon jak budujesz dom to też musisz zgłaszać, a idąc Twoim tokiem myślenia jak jebnie to jebnie, co kogo to obchodzi. Ja nie wiem, nie znam się. Zapytałam po prostu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz