Wpis z mikrobloga

@laminio: pewności nigdy nie ma. Na tym polega gra na giełdzie, ze każdy gra jak chce ja do niczego nie namawiam i może to potem kogoś zdziwić ze wzrost wyniesie 788% i to nie będzie 5 godzin tylko 6 albo 6.5. A samo analizowanie różnych zależności giełdowych to moje hobby i postanowiłem przedstawić moje teorie. Bazując na samej analizie graficznej tego wykresu można całkiem dużo wywnioskować oprócz tego moje przewidywania
  • Odpowiedz
@Fanvfx: ok zrobilem jeszcze research po necie jezeli chodzi o ten projekt i rzeczywiscie ma potencial na 50$ jakbym chcial szybko sprzeda z zyskiem to po jakiej cenie bys proponowal sprzedaż?
  • Odpowiedz
@laminio: tak teraz hype jest maly w europie i ameryce dlatego trzeba sie cieszyc ze sie wsiada do tego pociagu 75% transakcji przebiega w azji (glownie Korea Południowa) gdzie ma miejsce niesamowity boom na crypto i dlatego po paru dobrych wzrostach zyska popularnosc na calym rynku
a co do apki to jest to naprawde nie istotna sprawa bo z tego co wiem to nie dziala od 2018 jedynie w ameryce
  • Odpowiedz
@Fanvfx: dlugo terminowo jak najbardziej mysle ze masz racje ale mysle ze w ciagu tych 24h czyli juz 12h to 15$ to max co skoczy w tym czasie :P ale zobaczymy moze jednak masz racje i bedzie chociaz 40$
  • Odpowiedz
@Fanvfx: Czy ja wiem, w tym tygodniu były conajmniej dwa ath, więc raczej traktuję tą wiadomość jako tldr co się stało w zeszłym tygodniu, chociaż sam za Twoją namową nieco kupiłem
  • Odpowiedz