Wpis z mikrobloga

Mireczki miał ktoś zabrane prawko za speeding 50+ ? Udało się to ziomkowi wbić na łapance, leciała kolumna a tylko jedno auto wyjęli z końca kolumny, oczywiście ograniczenie z dupy ale wina kierowcy niepodważalna. Konto punktowe było prawie czyste.

Odzyska prawko Kat.B za 3-mce, w międzyczasie chciał robić inne uprawnienia (Kat.A), ale się zesrało. Ktoś może wie czy może on rozpocząć szkolenia jak w Profilu Kandydata Kierowcy ma kwarantannę na kierownicę Kat.B?

#prawojazdy #punktykarne #uwagapirat #prawko #kichopyta #grupaspeed #naukajazdy
karma-zyn - Mireczki miał ktoś zabrane prawko za speeding 50+ ? Udało się to ziomkowi...

źródło: comment_1617565997aK4mczB175WrXAMiej2kpw.jpg

Pobierz
  • 12
@LonNon: lekkie moto w teren albo enduracz, na dobrą sprawę mógłby latać po żwirowni na przypale ale pytanie jest o szkolenie na kat A a nie o to jakim wariacikiem jest typ z moich znajomych na FB
@karma-zyn: https://maszprawo.org.pl/2015/09/zatrzymanie-prawa-jazdy-na-3-miesiace-nowe-przepisy/
W teracie kursu (części praktycznej) na kategorię A straciłem uprawnienia w kategorii B ze względu na przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. Z starostwa powiatowego uzyskałem informację (niestety tylko ustną) że kurs na kategorię A mogę kontynuować oraz że mogę podejść do egzaminu na kategorię A, przy czym uprawnienia uzyskam dopiero po upływie 3 miesięcy od daty zatrzymania prawa jazdy (listopad br.). Usłyszałem że cofnięcie