Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, kupiłem używaną PS Vite fat i na wyłączonym ekranie pod światło widoczna jest pomarańczowa poświata (od portu ładowania). Grając w gry i wyświetlając obraz jest to niewidoczne, jedynie jak spojrzę pod kątem lub (tak jak mówiłem) pod światło. Co o tym myśliscie ? Czy to będzie postępować ? Miał ktoś podobny problem ?
(Zdjęcie poglądowe z google jak to wygląda)

#playstation #psp #psvita #oled #gaming #handheld
metiniowiec - Słuchajcie, kupiłem używaną PS Vite fat i na wyłączonym ekranie pod świ...

źródło: comment_1617561399QN6r2dHMGyQmLo5Vd2Kau5.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanPrezes_PL: W chwili premiery warty był ponad 1k. Jeśli mają kupca na to, to dlaczego mają nie wołać ? Sprzęt jest warty tyle ile klient jest w stanie za niego zapłacić, ja akurat kupiłem za 350 zł, wgrałem przeróbkę henkaku i świetnie się bawię. Szkoda, że Vita tak szybko umarła, trochę zmarnowany potencjał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mnie to śmieszy że za ten prawie 10 letni sprzęt ludzie nadal wołają minimum 400-500zł XDD

@PanPrezes_PL: jak by się switcha dało łatwo modować to cena by momentalnie spadła. A tak to jest doskonały handheld do ogrywania wszystkich starych komputerów, konsol i handheldów aż do poziomu PSX to i cenę trzyma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@metiniowiec: miałem w rękach z 10 modeli z oledem i nigdy mi się nie trafiło żeby się przyjarał w taki sposób. Pytanie czy sam ekran to jedyny problem, bo może się okazać, że ktoś ją ładował z gniazdkowej ładowarki i ledwie żyją podzespoły
  • Odpowiedz
@Waspin: Kupiłem konsole z oryginalną ładowarką i raczej użytkownik, który miał ją od nowości cały czas ją stosował. Na zagranicznym forum przeczytałem, że jest to efekt przegrzewania się kiedy gra się wiele godzin będąc podłączonym do ładowania i jest to jedynie wada kosmetyczna, ale też chciałem zapytać czy może ktoś z was się z tym spotkał i jakie macie spostrzeżenia. Konsola śmiga, nie wyłącza się, wszystko jest okej, więc podzespoły
  • Odpowiedz