Wpis z mikrobloga

Dla tego kraju nie ma ratunku.
Sposób reakcji na afery PiSu i "afery" opozycji to jest dla mnie jakaś abstrakcja - równoległy świat.

PiS może budować typowe państwo mafijne, transferując do kieszeni działaczy miliardy złotych i budując polską oligarchię na wzór Ukrainy, zadłużając jednocześnie kraj na 2 pokolenia do przodu. Może skłócać nas ze wszystkimi sąsiadami, wykupowac media i zamieniać je w ściek nienawistnej i bezwstydnej propagandy w której np. opozycjonistów przyrównuje do hitlerowców. Może doprowadzić do największej na świecie liczby nadmiarowych zgonów i w praktyce niemal zlikwidować służbę zdrowia, używac służb by te podsłuchiwały i szpiegowały opozycjonistów. Tak można byłoby wymieniać bez końca i nic, nie ma reakcji. Oburza to garstkę ludzi, reszta chwali lub przechodzi nad tym do porządku dziennego.

Wystarczy jednak, że jakiś polityk opozycji zje ośmiorniczki lub zgodnie z prawem i procedurami stworzonymi przez PiS się zaszczepi lub zje 8 klusek w święta i robi się niesamowita afera na cały kraj. Ludzie strasznie oburzeni. gdzie ja k*** żyje?
#neuropa #polityka #bekazpisu #tvpis
Syn_Tracza - Dla tego kraju nie ma ratunku.
Sposób reakcji na afery PiSu i "afery" o...

źródło: comment_1617559883KNCLaNdqPTm0U06fRHnsCr.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
i robi się niesamowita afera na cały kraj.

po prostu prawicowe media lepiej krzyczą.
zresztą w tzw. liberalnych czy tam opozycyjnych to jakich masz ludzi? bogobojnych, tradycjonalistów itp

dla nich działanie głośno przeciw pisowi musiało by się wiązać z tym czego nauczono ich od maleńkości, dokładnie tego samego co głośno mówi pis o tradycji czy tam kk.

@Syn_Tracza:
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza Zrozum że ich wybrali ludzie bo tacy są zwyczajnie i jest ich większość w tym kraju. Im to pasuje, mają co chcą, to my jesteśmy niechciani. Po latach intelektualnego drenażu została właśnie taką cwaniacko-zawistna warstwa która i tak była dominujaca ilościowo.

Chcesz się z tym przepychać? Mi już dawno ręce opadły, Europa też nie ingeruje - wszyscy to traktują jak małpę w klatce i eksperyment/ujscie jakiś skrajności. A szkoda bo już
  • Odpowiedz