Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem teraz co mnie bardziej zalamuje. Czy to ze oliwia wydala przed chwila oswiadczenie na insta mowiac zeby nie robic gownoburzy bo ona na wszystko sie zgadzala i broni macka mowiac ze jestesmy tylko ludzmi czy to ze mtv moglo na niej wymusic tego typu oswiadczenie? Czy oni maja nas za idiotow? Przeciez na filmie jest czarno na bialym jak mowi ze ona zachowaniem macka jest przerazona i ze ona na to zgody nie wyrazala? Jesli z wlasnej woli takie rzeczy mowi na insta to w tym kraju mamy spory problem z brakiem swiadomosci odnosnie molestowania seksualnego. Smutne to jest.
#warsawshore
  • 32
  • Odpowiedz
@matib12: a ty nie skumales ze produkcja jej kazala wydac tego typu oswiadczenie? Przeciez w wycietym fragmencie odcinka jasno powiedziala ze byla przerazona zachowaniem macka i nie wyrazala na to zgody a na insta story probuje wmowic wszystkim ze na wszystko sie zgadzala. I jeszcze oznacza fanpage warsaw shore i klepie wyuczona formulke. ,,skonczcie sie pastwic nad mackiem". Tak biedny macius, my baby wredne ze oburzamy sie tym ze jakis idiota
  • Odpowiedz
@deyna123: Zachował się nie odpowiednio ale kto nie #!$%@?ł żadnej chorej akcji po alkoholu niech rzuci pierwszy browarem a Oliwia jest mega spoko jak umie zrozumieć tą sytuacje i nie robi problemów z tego powodu. A wy od boku tylko umiecie ocenić (nie byliście tam i nie wiecie czy np.poza kamerami sobie tego nie wyjaśnili).
  • Odpowiedz
@matib12: alkohol nie jest zadnym wytlumaczeniem na to ze komus krzywde robisz. Bo jesli widziales ten fragment to jasno na nim powiedziala ,,bylam przerazona tym co maciek zrobil, na nic innego sie nie zgadzalam". Nie rozumiem dlaczego normalizujesz molestowanie seksualne? I to jest problem u nas w kraju. Brak edukacji seksualnej bo wielu ludzi nie rozumie ze molestowanie nie musi byc forma dotyku ale rowniez inna czynnoscia seksualna na ktora nie
  • Odpowiedz
jak ogadałaś to dalej sobie żartowała że „próbował ją zaliczyć na sucho przez kołdrę i takiego sposobu jeszcze nie znała” czyli podeszła do tego z dystansem i nie chciała robić kłopotów ani dramy z tego bo nie każdy ma kij w dupie tak jak ty.
@deyna123:
  • Odpowiedz
@matib12: mam kija w dupie bo nie normalizuje molestowania seksualnego i nie przyklaskuje facetowi ktory wali sobie konia za spiaca dziewczyna? Czlowieku co ty mowisz wogule. Poza tym ty nie potrafisz ogladac ze zrozumieniem i interpretowac ludzkich zachowan. Ten tekst o ktorym mowisz o zaliczaniu na sucho powiedziala z powazna mina i widac bylo ze byla #!$%@? ta sytuacja. Gdzie ty widziales w tej wypowiedzi dystans do tego wszystkiego? A jeszcze
  • Odpowiedz
@deyna123: ok #julka ludzie nie mogą się zdystansować do głupich zachowań i wszystko jest molestowaniem i gwałtem. #!$%@?.... jak by miała do tego problem to by zgłosiła to produkcji i by Maćka wywalili a tego nie zrobiła czyli poradziła sobie sama (podejrzewam patrząc na jej charakter że poza kamerami co miała wyjaśnić to wyjaśniła w cztery oczy z Maćkiem i finał)
  • Odpowiedz
@matib12: no tak mezczyzna bedzie mi tlumaczyl co dla kobiety jest molestowaniem a co nie i jesli ktoras sie nie zgadza na tego typu zachowania to jest julką xD
Naprawde zastanawiam sie ile ty masz lat oraz jaka masz moralnosc skoro takie skandaliczne zachowania postrzegasz przez pryzmat zdystansowania sie. Moze gdybys byl kobieta i przezyl tego typu sytuacje to nie wygadywalbys takich glupot. Nie chce mi sie juz tobie tlumaczyc tak
  • Odpowiedz
@deyna123: jedna #julka głosem wszystkich kobiet. No znowu nie. Każda kobieta jest inna i jedna się zdystansuje jak Oliwia a druga będzie strała żarem jak ty. Dlatego przestań hejtować Maćka skoro ci nic nie zrobił. I droga #julko uszanuj podejście innej kobiety bo nie każda myśli i zachowuje się jak ty.
  • Odpowiedz
@deyna123: Mimo, że "zawsze się trochę gwałci", to zdecydowanie masz rację, o tym zaliczaniu nie mówiła w formie żartu, tylko była zazenowana i zła. Może nie tylko produkcja, ale np.też się polubili poza sezonem czy coś, sporo czasu minęło i nie wiemy jak do tego podchodzi i co dzieje się poza programem
  • Odpowiedz
@matib12: ja nie wiem czy ty jestes glupi czy tylko udajesz? Nawet kolega nizej potwierdza to co powiedzialam ze oliwia mowiac o zaliczaniu na sucho byla bardzo wkurzona i widac bylo to po tonie jej wypowiedzi i minie. I jeszcze raz ci przypomne i napisze to wielkimi literami bo najwyrazniej z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie ciezko ,,JESTEM PRZERAZONA TYM CO ZROBIL MACIEK, NIE WYRAZILAM ZGODY NA NIC INNEGO OPROCZ POCALUNKU".
  • Odpowiedz
@Mickey_Rourke_47: to nie tylko juz chodzi o oliwie ale o to ze normalizuje sie tego typu zachowania. Wydajac oswiadczenie (ktore zreszta widac ze jest formulka wyklepana na pamiec bo tak kazala jej stacja) ze jestesmy tylko ludzmi i kazdemu moze sie zdarzyc kogos molestowac po pijaku to jest jasny sygnal dla kogos ze nic sie nie stanie jesli tak postapi z jakas dziewczyna na melanzu. Tu jest niestety glowny problem :/
  • Odpowiedz
@deyna123: współczuje bycia #julka. Bo kolega wyżej też zauważył że nie wiemy co się dzieje poza kamerami. Więc nie możemy oceniać jakie mają relacje między sobą (ja podejrzewam że oliwia nie ma większego problemu bo inaczej by Maćka wywalili a ona w życiu by takiego oświadczenia nie wydała).
  • Odpowiedz
@matib12: a ja wspolczuje bycia idiota ktory niczego nie rozumie. Nic innego wymyslec nie potrafisz tylko klepac slowko julka wymyslone przez sfrustrowanych inceli xD
Oliwia czy maciek moga miec dobre relacje poza programem co nie zmienia faktu ze doszlo do obrzydliwej sytuacji w programie i o tym caly czas tutaj mowimy. Rozmawiamy o normalizacji takich zachowan przez produkcje ktora nie powinna czegos takiego popierac. Poza tym skad wiesz ze ona nie
  • Odpowiedz
@deyna123: skoro masturbacja jest czymś naturalnym i normalnym to czemu by mieli robić z tego problem, a Oliwia nie zgłaszała im problemu z tym. Sorry ciężko nie normalizować czegoś normalnego.
  • Odpowiedz