Wpis z mikrobloga

Jestem w połowie drugiego sezonu i jak na razie to nie jest zbyt rewelacyjny serial. Policja tu właściwie nie istnieje, gangi robią sobie co chcą, mordują kogo chcą i kiedy chcą. A co do tego drugiego, w każdym odcinku jedni zabiją kogoś od tych drugich, a potem odwrotnie i tak cały czas. Jak się pojawia nowa postać to zwykle jest tylko na kilka odcinków, bo potem i tak ginie i w ogóle nie można się zżyć z postaciami, poza tymi trzema głównymi. Niedługo nie będzie kogo mordować. Średnio chce mi się to oglądać dalej.
#gomorra #seriale
  • 8
@Noxgate: Jak to wczytałem dawno temu Saviano tak opisywał życie w klanach kamorry. Szybkie życie i smierć. Cieżko mi cokolwiek powiedzieć bo mi sie podobała fabuła w 1 sezonie i sie wciągnąłem. Może nie warto dalej oglądać jak jest cieżko ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Noxgate: Jest to wyjaśnione tam. Policja zaczyna węszyć jak kogoś zabiją poza systemem. A jak się tłuką między sobą to uj z nimi. Zobacz, że tatusiek też się musiał kitrać przez ponad rok zanim wrócił do Neapolu. Trzeci sezon rozwali Ci głowę tak czy siak. Już pod koniec drugiego szczękę będziesz zbierał z podłogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)