Wpis z mikrobloga

Pierwsza dłuższa wycieczka w sezonie, jakoś 270km wyszło. Tym razem kierunek południe. Niby jeszcze lockdown, ale tylko słońce wyszło i ludzi pełno ¯_(ツ)_/¯ Przetestowałam sobie nowy nabytek - DJI Osmo Action. Kamerka fajna, ale zdecydowanie mocowanie na górze kasku jest do dupy, bo nie da rady mieć w kadrze licznika i widoczków. Niestety jechałam z takim ustawieniem, że praktycznie sam licznik widać, więc filmiki do kosza i co najwyżej stop klatek kilka wyciągnę. Będę kombinować z mocowaniem na boku lub przy szczęce,tak jak miałam z Gopro, ale niebieski zawinął i kamerkę i mocowanie na swój kask ( ͠° °) Dodatkowo przetestowałam owczą skórkę jako poddupnik i może wieje taksówką z PRLu, ale sprawdza się znakomicie na dłuższej trasie.

#motocykle #szkocja #dji
Aenkill - Pierwsza dłuższa wycieczka w sezonie, jakoś 270km wyszło. Tym razem kierune...

źródło: comment_1617476921qSw9LLeGLY6YZ1qEKMEXdM.jpg

Pobierz
  • 19
@Yungarczi: Kuń padł ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mnie Tiger straszył wczoraj Check Engine, ale doczytałam, że czasem po odcięciu zasilania (miałam na jakiś czas kill switch przestawiony, w sumie nie pamiętam czemu) Check Engine się zapala i jak nic nie wykryje to znika po trzech cyklach rozgrzanie/schłodzenie silnika i rzeczywiście, tak było. Niemniej potrafi podnieść ciśnienie :P
@watashi_L: Mam mieszane uczucia, co do estetyki, bo bardziej by mi takie coś pasowało na jakimś scrablerze, czy coś, ale cóż - fajnie się sprawdza :P

@dymex: Razem mają 62 litry, ale jeden jest mniejszy, bo ma wcięcie na wydech. Stawiam, że większy ma pewnie ok. 40l - wchodzi na luzie kask full face.
@bocznica: wygina sie od przycierek, strzepi sie, a jak po kazdej przycierce odginam zeby byla prosto po to zeby bylo zgodnie z prawem to po paru razach sie lamie zwyczajnie i znow trzeba do starostwa po nowa, a tak to jest bez problemowo