Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czytałem artykuł o Arturze Barcisiu (tak tadziu norku). W tym artykule zacytowane były jego słowa "gdy ją pierwszy raz zobaczyłem, wiedziałem, że chce z nią spędzić resztę życia". Rodzi się pytanie w mojej głowie, jak to jest ze facet zobaczy kogos chce z ta osoba spedzic zycie i tak o to sie dzieje, udaje mu sie? Ja całe życie jestem sam (28lvl) i gdy czytam takie teksty to bierze mnie jakiś mindfuck, gdzie nie bardzo wiem jak ugryźć coś takiego. Wiele razy byłem zakochany w kimś i nigdy nic nie wyszło i pewnie nigdy nie wyjdzie. Więc gdy widze teksty takie jak powyżej i się temu komuś po prostu udaje wejsc w związek i sobie żyją brzmi to dla mnie jakoś nie realnie strasznie.
Zastanawiam się czy w ogole kiedys bede miał dziewczyne , a co dopiero taki schemat.
#milosc #zwiazek #aktor #podryw #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606859be419888000b5d33f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania z perspektywy lat czasem pewne rzeczy się idealizuje, ale muszę potwierdzić tak to jest możliwe. Miałem to samo odczucie, po prostu wiedziałem przy pierwszym spotkaniu (znaliśmy się jakiś czas ale tylko rozmawialiśmy) że ona będzie moja i tak też się stało.