Wpis z mikrobloga

Siemanko, chciałbym spróbować jazdy na jakimś sporcie. Polecacie coś na pierwszego sporta? Póki co podpatruję R6 rj11/15. Aktualnie jeżdżę Fazerem.
#motocykle
  • 12
@xspeditor Jak z ew. Częściami i awaryjnością?

@shroon Tak myślę, ze w kolo komina ale nie wykluczam dłuższych tras. Zacznę sie rozglądać za f4i tylko czy to nie te cbrki sa często przerabiane do stuntu?

@mamet Do 20 tysięcy, jak będzie ciekawy egzemplarz moge 2-3 dorzucić.

Z wyglądu mega podoba mi sie r6 rj11/15. Ale podejrzewam, że do tego trzeba mieć juz trochę doświadczenia na sportach. I pytanie czy mimo wyglądu da
@J4meS: są przerabiane, ale jak ktoś zrobił z niej maszynę stunterską to potem nikt nie wraca do wersji "normalnej", bo to finansowo nieopłacalne. Jest pełno wersji tradycyjnej jednak rozpiętość cenowa jest spora. Ja złapałem Boga za nogę jak kupowałem swoją, bo dałem tylko 7,6k, a nie wymagała absolutnie żadnego wkładu. Mam ją trzeci sezon i wymieniam tylko płyny.
@J4meS f4i nie występuje w takim roczniku. W 2006 (lub2005) zakończono produkcję, później wznowiono w 2011 nadając nazwę "Honda cbr 600f 2011" i trwała bodajże 3 lata. Następnie wprowadzono następcę cbr650f, ale to już słabszy silnik bo normy spalin.