Wpis z mikrobloga

Tak się kończy głosowanie na psychopatów:

Kiedy rok temu mówiłem, że ta pandemia się nie skończy, to były to teorie spiskowe...

Dziś mówi to minister zdrowia:

- Jeśli chcą mnie państwo zapytać, czy pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak - powiedział Adam Niedzielski w rozmowie z TVN24.

Zaplanowali wszystkim życie w strachu do końca życia, bo zarządzanie przestraszonym bydłem jest zdecydowanie łatwiejsze, niż zarządzanie nieprzestraszonym bydłem.

Z tego wynika, że gdy tylko ta pandemia przestanie działać, mają w planach już następną, a jak nie pandemię to wojnę, a jak nie wojnę to kryzys migracyjny, a jak nie migracyjny to finansowy... Masz się bać i wykonywać potulnie polecenia... Bo tylko słuchanie rządu Cię wyzwoli... jak nie tego rządu, to innego, jakiś tam sobie w wyborach wybierzesz... bo i tak zagłosujesz na tego, kogo Ci pokazali w TV, prawda? I tak to się kręci :).

Xtreme2007 - Tak się kończy głosowanie na psychopatów:

Kiedy rok temu mówiłem, że ta...

źródło: comment_1617465122mYByxSafoUtPe3g0F1giR0.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Niech ogłoszą w sumie że nie będzie można wyjść z domu bez dziennej szczepionki albo jeszcze że nie odbędą się już nigdy wybory w tym kraju ze względu na wirusa. Niech sobie wpiszą dożywotnie dyktatorskie rządzenie, niech już się naprawdę nie ukrywają z tym. Motłochowi się rzuci michę ryżu, wody, seksu i będzie na nich robił aż uszy się będą trzęsły.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: w punkt, szkoda że jest jeszcze tylu ludzi, którzy wierzą w te brednie i potulnie robią wszystko co im rząd każe, rząd do którego nie wyobrażam sobie mieć jakikolwiek szacunek
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: oficjalnie ogłaszają niewolnictwo, tylko małymi kroczkami, żeby motłoch się oswajał i nie próbował kąsać panów. Podobne działania na całym świecie i realizacja pomysłów, które jeszcze rok temu uznawane były za teorie spiskowe to potwierdza.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007 witamy w orwellowsko-oligarchicznej, nowej rzeczywistości ¯_(ツ)_/¯
Ale spróbuj o tym mówić to zwyzywają od foliarzy.
Przecież politycy już się nawet z tym nie kryją że realizują NWO i Agendę 2030. Nowy Ład, etc. Obecna pandemia będzie trwać do 2025 wg dokumentów z Banku Światowego, a potem wywłaszczenia, Social Credit System i niewolnictwo przy oklasku zaszczepionej większości.
SpasticInk - @Xtreme2007 witamy w orwellowsko-oligarchicznej, nowej rzeczywistości ¯\...

źródło: comment_1617481688JJUzzime4RwLfBD6gtuUC1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Przynajmniej mają jakiś plan ;) poza nimi do wyboru masz jeszcze tylko nacjonalistów którzy oferują jedynie populizm i brak planu na cokolwiek poza bajkami o powrocie do starych dobrych czasów
  • Odpowiedz