Wpis z mikrobloga

@loveOcelote pamiętaj, że każdy jest inny i inaczej zareaguje na spadek dht. Nie twierdzę jak mi tutaj co niektórzy zarzucają, że fin nie powoduje skutków ubocznych bo powoduje i sam też ich doświadczyłem, ale według mnie to niski poziom Testosteronu i wysoki kortyzol potęguje te efekty. Moja teoria.

Ja na początku jak chyba wszyscy czyli standardowo częściej siusiu, lekki spadek libido, erekcja. Z czasem wszystko odpuściłem bo organizm się przystosował. Pomogło niewątpliwie
@Major_Kogz: zastanawiam się nad przeszczepem, zakola mniej więcej nw2, 23 lata. Problem w tym, że zaczęło się przerzedzać na koronie głowy i nie wiem czy nie lepiej byłoby zacząć właśnie od fina i minoxidilu, ale przerażające są skutki uboczne, zwłaszcza że chcę naprawić włosy żeby być bardziej dynamiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak wiadomo fin może sprawić, że będzie na odwrót, i takie to błędne koło.
@loveOcelote: Ale dlaczego chcesz znac opinie innych ludzi ? jeden bedzie mial nizsze libido a drugi nie . Kazdy ma inna genetyke i porownywanie do innych w przypadku fina to jest strata czasu. Trzeba pobyc na kuracji kilka msc i bedziesz wiedzial. Gdyby wiekszosc po finie miala problemy z libido to nikt by tego nie bral.