Wpis z mikrobloga

@Bitbay: Podobnie jak poprzednicy mam problem z wypłatą ze swojego konta na bitbay. Mimo wysłania oświadczenia że środki na koncie są wydobyte przez koparki, i codzienna rozmową z konsultantem na czacie, po 3 dniach zakończyli weryfikacje bez powiadomienia o wyniku. Założyłem już kilka zgłoszeń do supportu. Z maila którego mam podpiętego do BB, konsultant twierdzi że nie odpisałem na zgłoszenie, i nie widzi żadnych odpowiedzi mailowych, gdzie wysłałem 5 maili na account@bitbay.net

@Bitbay - co to za cyrki !!!!!

Wysyłałem pytanie jak mam udowodnić pochodzenie środków. Zaznaczyłem że wszystkie krypto są wykopane przez koparki krypto

Proszę @Bitbay o informacje co z moimi zgłoszeniami. Wszystkie moje środki są legalne i mogę udowodnić że są wykopane przez koparki, ale proszę mi podać informację jak mam wam to udowodnić.

Moje zgłoszenia:
Twoje zgłoszenie o numerze: 236106 zostało przyjęte i przekazane do jednego z konsultantów.
Twoje zgłoszenie o numerze: 236379 zostało przyjęte i przekazane do jednego z konsultantów.
Twoje zgłoszenie o numerze: 235224 zostało przyjęte i przekazane do jednego z konsultantów.

@Bitbay - robi się to żenujące że nie można wypłacić swoich środków.

Najlepsze jest że BB informuje mnie o pozytywnej weryfikacji ( w załączniku screen) - Twoje konto zostało zweryfikowane!
Twoje konto ***@***.pl zostało poprawnie zweryfikowane. Możesz teraz w pełni korzystać z usług najlepszej platformy do handlu kryptowalutami w Polsce.

Mimo wszystko przy wypłacie mam BRAK UPRAWNIEŃ - ( w załączniku screen)
Pobierz
źródło: comment_1617393956FNeJTGDegU9NsWTeNzdmTl.jpg