Wpis z mikrobloga

Do mnie się raz stary dziad odezwał po pół roku od oddania mieszkania, że ma nadpłatę i trzeba uregulować. Wszystko było rozliczone z końcem umowy. Groził komornikami itp., ale jak w końcu mu przestałem mówić, że nie ma podstawy, tylko żeby mi pokazał dokładne wyliczenie roczne, a potem je podzielimy przez okres, w którym mieszkaliśmy oraz pozostałą dwójkę współlokatorów i wtedy mu zapłacę, to zamknął mordę i już się nie odezwał, tylko
  • Odpowiedz
@Taranov: jakie cwaniactwo? przed nosem mam umowę w której nie ma ani słowa o dopłacie, a już na pewno nie o tak kosmicznej kwocie, nie na to się umawialiśmy
  • Odpowiedz
@puotek zawsze można grzecznie zapytać w US czy został odprowadzony podatek od wynajmu. Poprzedni właściciel z mentalnością prlu też próbował mnie wykiwać, a wiedziałem, że nie płaci. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@puotek

Do momentu jak mi nie pokażą wzrostu cen węgla na poziomie ponad 100%, nie zamierzam nic płacić


Pomijając już realność stanu, to można zużyć po prostu więcej węgla, nie musi wcale podrożeć, ja pie.. le XDD

@Rachey

Jak na węgiel to #!$%@?ć, podstaw brak xd


Jak na węgiel to wzrosty cen opłat ogrzewania nie dotyczą już? Kek XDD

Pomijam podstawę do zwrotu, ale Wasze argumenty w tym przypadku do inwalidy akurat.
  • Odpowiedz
@puotek: Tez z niebieskim wynajmowaliśmy mieszkanie i po roku przyszła dopłata 1000zl... #!$%@? się na właścicielkę, ale zapłaciliśmy. Chyba tylko dlatego ze była umierająca i nie chcieliśmy jej synkowi robić pod górkę w ciężkich chwilach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coyoteblue: 1400 zakładając że kolejne miesiące będzie wychodził na 0 ze swoimi założeniami ile te koszty wynoszą. Teraz kończy się sezon grzewczy więc pewnie z tego 1400 przez niższe koszty zrobi się połowa jak nie mniej
  • Odpowiedz
@puotek: chyba z #!$%@? spadli xd jakby chcieli zmienić warunki to na nic się nie zgadzaj, wypowiedzieć umowę gdyby tym straszyli mogą tylko zgodnie z umową i tym co przewiduje lub zgodnie z ustawą o ochronie praw lokatorów a to w cale nie jest tak łatwo bo to że chcą więcej kasy nie jest jakimś ważnym powodem xd
  • Odpowiedz
@puotek: w umowę jest tak wpisane, ale według prawa, jeśli koszta mediów wyniosą więcej niż zapłaciliście ryczałtowo, właściciel ma prawo ubiegać się o zwrot dodatkowych kosztów ( ͡º ͜ʖ͡º) kiedyś gdzieś o tym czytałam
  • Odpowiedz