Wpis z mikrobloga

@dawid3012: niestety nie, ale polecam, moto jest idealne, na trasę i do miasta (pomimo tego, że uchodzi za wielką krowę, a gdzie de facto liczy się szerokość kierownicy przy przeciskaniu się w korkach)
Ja mam 2010, nakręcone już 120 tysięcy (widziałem egzemplarz w b.dobrym stanie z nalotem 360tys), stan bardzo dobry, więc nie sugeruj się przebiegiem. Sprawdź Kardana, czy kosz sprzęgłowy nie grzechocze, kupuj i ciesz się jazdą, przez lata, bo jak na razie nic podobnego nie wyjdzie.
@Nfvr: "to produkt podobny w konstrukcji do autocasco, ponieważ zapewnia wypłatę odszkodowania po utracie/uszkodzeniu własnego pojazdu (w przeciwieństwie do oc, które gwarantuje naprawę szkód wyrządzonych osobom trzecim)."
W moim przypadku zależało mi głównie na ubezpieczeniu od kradzieży, bo w miejscu gdzie mieszkam, jest ostatnio plaga, kradną wszystko, auta, jeśli nie da się ukraść auta, to jego zawartość, motocykle, rowery, warsztaty, domy
@ziel85 chciałem napisać priv ale się nie da do Ciebie. Jak to nie tajemnica to z jakich okolic jesteś, województwo chociaż? Może nie daleko to bym się kiedyś przejechał żeby przysiąść na maszynę ze pozwoleniem ;) albo chociaż obejrzeć z bliska jak to wygląda na żywo