Wpis z mikrobloga

dzisiaj mamy mniej zakażeń niż wczoraj. Teraz uwaga, bo przepowiadam przyszłość - jutro będzie mniej niż dzisiaj.
Skąd to wiem ?
Bo od rana próbuję się zapisać na ten #!$%@? test przez ten ich #!$%@? formularz robiony przez stażystów i póki co gówno z tego wynika - skierowania wciąż nie mam, bo coś popsuli wczoraj i nie wszystko im działa.
Co więcej, po 4-5 próbach logowania udało mi się dostać na IKP i jeśli ktoś myśli, że znalazłem tam numer e-skierowania to się grubo myli. Z kolei jeśli ktoś myśli, że znalazłem tam informację, że jestem na kwarantannie to ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #nfz #panstwozdykty
  • 15
  • Odpowiedz
@czohracz: jak chcesz numerek na test to dzwon na 800 190 590. mialem wczoraj to samo. na infolinii podali mi numerek gdy wyjasnilem ze podobno smsem mialem go dostac w ciagu godziny a mija druga i nic.
  • Odpowiedz
@Carnivore79: ok dzięki, przedzwonię.
@andrzejdudziak: no dla mnie to jest wstrząsające, że przez rok tej całej pandemii nie potrafili nawet zrobić działajacego systemu zapisów na testy. Jak dla Ciebie to jest normalna sytuacja to współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czohracz: nie interesuję, TV też nie oglądam, miałem okazję dość szybko się zaszczepić, nie marudziłem teraz tylko patrzę na to widowisko tragikomiczne, gdzie Janusze się budzą bo wakacje i mogą niezaszczepionych nie przyjmować ¯\_(ツ)_/¯

Taka fajna kara za to covidowe #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@andrzejdudziak: ale z czytania ze zrozumieniem to Ty orłem nie jesteś, co? :) Nigdzie nie pytałem czy Ciebie to interesuje to raz, a dwa ja piszę o wykonaniu głupiego zapisu na test, a nie o szczepieniach.

btw. zadzwoniłem na numer podany przez @Carnivore79 ale kazali dzwonić na dedykowany numer dla tego formularza: 792 211 919. Liczba osób oczekujących na połączenie: 36. I to wszystko przez to, bo głupiego formularza
  • Odpowiedz
@czohracz: Ja czekam od wczoraj już, koło 21 się rejestrowałem.
Dzwoniłem do sanepidu, przełączali mnie na różne numery, i nigdzie niczego się nie dowiedziałem, poza tym ze mam czekać na sms ;d
  • Odpowiedz
@czohracz: Jeszcze nie byli, ale tak kwarantanna to od razu praktycznie pojawiła się na koncie, ale dopiero dzisiaj koło 10 zadzwonił automat, że jestem na kwarantannie ;d

Próbowałem rano dzwonić normalnie do lekarza na teleporadę, żeby od niego dostać skierowanie, ale się nie dostałem ;f
  • Odpowiedz