Wpis z mikrobloga

@Brakus: ech potężniejszy by był ból prawaków, gdyby były wszystkie opcje lewackie tam dali, więc szkoda, że jednak nie dali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Brakus: ej #!$%@? dla mnie to jest rzeczywisty problem. po to robimy spis powszechny, zeby ogarnac kto w tym kraju mieszka i czy moze wlasnie taki problem nie jest problemem zastepczym tylko rzeczywissta kwestia.

inaczej po #!$%@? w ogole marnowac moj czas?
  • Odpowiedz
nie zawsze da się odczytać z numeru PESEL wszystkie informacje


@Leman123: podaj przykład. Albo PESEL jest poprawny i zwiera dobrą datę urodzenia i płeć albo poprawny nie jest.

Jak nie jest to każdy inny walidator się #!$%@? bo jest parę miejsc gdzie płeć/data urodzenia właśnie z PESEL jest brana.
  • Odpowiedz
A zaczęliby wszyscy w formularzach używać "płeć biologiczna" i elo


@zagu: "płeć" od zawsze oznaczała "płeć biologiczną" to lewactwo sobie przyszło i wymyśliło nową (absurdalnie szeroką) definicję zawłaszczając znaczenie. Analogicznie z pojęciami "kobieta" i "mężczyzna". Zamiast wprowadzić nowe słowa to wykoślawiają definicje już istniejących pojęć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morf: okej przykładu nie podam. Inny Mirek pisał gdzieś na Mirko, że można mieć jakiś nietypowy numer PESEL i właśnie na nim walidacja pada. Nie wiem ile w tym prawdy bo jeszcze tego nie sprawdzałem, ale skoro typ danych, długość i suma by się zgadzały to czemu nie?
  • Odpowiedz