Wpis z mikrobloga

Mircy czy jeździ ktoś z was na #rower #gravel Rose Backroad? Czekam na Canyona ale co raz przesuwają termin dostawy i powoli wkraczam w terminy na kolekcje 2022 :/
Jakieś opinie o ww Rose?
  • 17
  • Odpowiedz
Czekam na Canyona ale co raz przesuwają termin dostawy i powoli wkraczam w terminy na kolekcje 2022 :/


@sudi13: A zamówiłeś czy tylko patrzysz na stronie?

polecam polski Rondo, będzie Pan zadowolony.


@PaczekRecords: no chyba nie :D
  • Odpowiedz
Jeżdżę drugi rok i jest git.


@PaczekRecords: A masz porównanie z innym grawelem na którym jeździłeś z 5-6 miesięcy?
Rondo jest ładny i tyle. Ani on Polski, ani dobry ;).
  • Odpowiedz
@PaczekRecords: delikatnie rzecz ujmując - nie jest najlepiej jak się coś stanie. Nie że nie chcą dobrze, po prostu się nie da jak się nie ma np. zapasowego widelca w takim malowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@uysy: Rower zamówiony w styczniu, wczoraj info ze z koncówki lipca termin dostawy ba początek września. Dziś że druga połowa października...
  • Odpowiedz
@dymel
@uysy
To mój pierwszy gravel, kupiłem w dobrej cenie wersję AL. Nie mam porównania, natomiast na moje potrzeby jest ok. Mieszkam w NL i ta marka jest tutaj znana i uznawana. Oczywiście nie ma takiej renomy jak wieksi gracze jednak jest to jedna z rzeczy za którą nie muszę się wstydzić :) Z tego co widzę na rynku wtórnym jeśli się jakiś rondo pojawi jest od razu sprzedany. To o niczym
  • Odpowiedz
ale czytałem że ten rower tylko wyglada


@sudi13: yep. Jeżeli to Twój pierwszy rower, to poczekaj jeszcze troche, jeżeli nadal nie będzie to weź sobie RC500 albo RC520 z decathlonu (na czymś trzeba jeździć). Za rok sprzedasz z bardzo małą stratą i będziesz wiedział dokładnie czego szukać :). Przy okazji ogarniesz jaki rozmiar, jaka szeroka kiera etc.
  • Odpowiedz
@dymel: chyba mówisz o mnie? xD

@PaczekRecords: o widzisz, bo to nie jest marka nastawiona na polaczków, tylko na Europejczyków. Tak samo było jak pojawiały się w zeszłym roku pierwsze braki, rowery które miały iść na polski rynek, poszły na zachód. A na nasz rynek szły nawet rowery z jawnie uszkodzonymi widelcami xD
  • Odpowiedz
@sudi13: a Rose będzie miał lepszą dostępność? To ten sam model biznesowy co Canyon, więc będę zdziwiony jak będą dużo lepsze terminy niż Canyon.
  • Odpowiedz
  • 0
@MMajo: Rose i Canyon to prawie te same rowery(cenowo i dostepnościowo tez). Jak pisałem Rose nie brałem pod uwagę bo poprzedni gravel od nich mi się nie podobał, ale chłopaki odrobili lekcje i Rose porostu wyglada lepiej :)
  • Odpowiedz
@sudi13
Nadal mam Rose Backroad i sobie bardzo chwalę. Kupiłem go w maju 2019 a dostałem pod koniec lipca 2019. Jedyne co może być problemem to np. zepsuje Ci się koło czy klamkomanetka to musisz odesłać cały rower na gwarancję. Sam rower dla mnie bardzo wygodny, ciężko mi się było zdecydować na rozmiar ale wybrałem 57 i uważam, że dla mnie jest idealny mam 178cm wzrostu. Generalnie jestem na granicy rozmiarów zazwyczaj
  • Odpowiedz
@sudi13: w Rosebikes z tymi terminami też jakieś cyrki, rower zamówiony 16 marca, dostawa na koniec czerwca, a dzisiaj rano hajs wrócił na konto i 0 informacji od rosebikes :D u szwabów święta jakieś i trzeba czekać 7-10 dni na odpowiedź na maile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz