Wpis z mikrobloga

@Victoremque: xbox obsługuje 1440p, VRR, Smart Delivery, Dolby Vision, FPS Boost, Auto HDR, możliwość przechowywania gier z XSX na dysku zewnętrznym. Jaką funkcjonalność systemową zapewnia OS PS5 której brakuje w XSX?
Bo ja mówiłem o oprogramowaniu systemowym, w tym wypadku o akcji, gdzie ps5 sprawdza płytę nawet jak grasz w coś kupionego cyfrowo.
@rowerek404 Mam XSX od jakiegoś czasu i PS5 od kilku dni, uważam że Sony jednak robi lepsze oprogramowanie. Funkcjonalności xbox tak jak napisałeś prawdopodobnie ma więcej, nie wnikam bo nawet tego nie zauważyłem przechodząc z xbox one X (może po za quick resume). To samo było porównując PS4 do xbox one (które też miałem). Xbox dostał stare badziewne oprogramowanie, którego nie potrafią naprawić od czasów xbox one.. menu się zawiesza, gry się
@Victoremque: ale OS PS5 jest gorszy od tego w 4 przecież, wypatroszyli go, włącznie z tym, że konsoli nawet nie można wyłączyć przytrzymując przycisk ps, co było normą od ps3. Widziałeś jak jest zrobiona obsługa gier przy dwóch wersjach (ps4/5)? Gry nie widzą natywnie swoich save'ów, trzeba jakieś transfery robić. XSX idealny (ani ładny) nie jest (nadal chodzi w 1080p, jak w średniowieczu, nie zawsze status gry się zgadza), ale zdecydowanie
xbox obsługuje 1440p, VRR, Smart Delivery, Dolby Vision, FPS Boost, Auto HDR, możliwość przechowywania gier z XSX na dysku zewnętrznym. Jaką funkcjonalność systemową zapewnia OS PS5 której brakuje w XSX?


@rowerek404: spoko gry( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Co_to_bedzie: no nie wziąłem Twojego komentarza za żart bo wydał mi się zwyczajnym niezrozumieniem omawianego tematu, chyba, że żart polegał na 'xbox nie ma gier', co oczywiście jest dowcipem bardzo innowacyjnym i oryginalnym